Anna Dereszowska po porodzie

Anna Dereszowska po ciąży fot. ONS.pl
Fani:"Aniu, wyglądasz jak nastolatka".
Edyta Liebert / 26.08.2015 13:18
Anna Dereszowska po ciąży fot. ONS.pl

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że Anna Dereszowska urodziła synka, Maksa i udało jej się to pozostawić na dłużej w tajemnicy. Media śledziły zdjęcia aktorki z synkiem, tymczasem ona sama wrzuciła na swój fanpage aktualną fotkę!

To, jak wygląda 34-letnia Anna Dereszowska około miesiąc po porodzie, budzi zainteresowanie. Niekażda aktorka naturalnie traci "pociążowe" kilogramy, wiele kobiet uzyskanie wymarzonej sylwetki lub powrót do tej sprzed ciąży okupuje restrykcyjnymi dietami i godzinami treningów. Jak do tematu podeszła Anna Dereszowska? Aktorka nie ma "ciśnienia" na powrót do idealnej sylwetki, ale co się dziwić... przecież jest bliska tego celu za sprawą genów. Jak wygląda Anna Dereszowska po ciąży?

 

Kochani! W najbliższą środę (26.08) możemy spotkać się na video chacie. Opowiem Wam o swojej przygodzie z aktorstwem, teatrem i estradą. Będą również inne terminy!

Anna Dereszowska miesiąc po porodzie

Przyznacie, że aktorka ma niebywałą urodę, której nie potrzeba nawet zbytnio podkreślać! Nieformalny, luźny strój dodał jej dziewczęcego uroku. Pod fotką, która jest zapowiedzią spotkania Dereszowskiej z osobami zainteresowanymi jej ścieżką kariery, posypały się pochlebne i ciepłe komentarze. Mało która polska gwiazda cieszy się takim uznaniem i wsparciem!

Zobacz:

Redakcja poleca

REKLAMA