Anna Dereszowska w zaawansowanej ciąży pojawiła się na imprezie

Rozdawała uśmiechy. Wyglądała na szczęśliwą!
Edyta Liebert / 27.05.2015 04:34

Są takie momenty, kiedy nie jesteśmy w stanie zdecydować się, które zdjęcia z danego eventu wam pokazać, i które są warte waszej uwagi. Gdy zobaczyłyśmy promieniejącą szczęściem Annę Dereszowską na majowej imprezie w Dzień Matki, nie mogłyśmy się oprzeć! Zobaczcie zresztą same!

Anna Dereszowska spodziewa się 2.  dziecka, które pojawi się na świecie lada chwila. Aktorka jest w bardzo zaawansowanej ciąży i urodzi w okresie wakacyjnym. Nie rezygnuje natomiast z branżowych imprez i bywania na salonach. Nie potrafi usiedzieć w miejscu, a praca na pełnych obrotach już jej nie służy i czasem konieczna jest chwila oddechu. Przyszła mama prowadzi premiery filmowe, występuje w teatrze i bywa na eventach branżowych. Czuje się świetnie!

Anna Dereszowska: kiedy urodzi?

Aktorka jest w 7 miesiącu ciąży i najprawdopodobniej jej 2 córka (tak, znamy płeć dziecka!) przyjdzie na świat w sierpniu. Początki pierwszej ciąży nie były dla niej łatwe i korzystała z pomocy psychoterapeuty. Kto jest ojcem dziecka? Przypominamy, że jest to fotograf Daniel Duniak, który oświadczył się Annie Dereszowskiej kilka miesięcy temu.

Zobaczcie, jak aktorka dumnie prezentowala ciążowy brzuszek na prezentacji marki lodów!

Zobacz także:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)