Aleksandra Żebrowska pokazała ciało po ciąży fot. ONS.pl

Aleksandra Żebrowska o odzyskaniu ciała sprzed ciąży: „Nie straciłam ciała, przeciwnie - sporo go ostatnio zyskałam!”

Aleksandra Żebrowska dwa tygodnie temu została po raz kolejny mamą. Dzisiaj pokazała, jak jej ciało wyglądało 2 dni po porodzie. Apeluje też do kobiet: akceptujmy swoje ciała i wspierajmy się nawzajem!
Urszula Wilczkowska / 26.08.2020 11:35
Aleksandra Żebrowska pokazała ciało po ciąży fot. ONS.pl

Aleksandra Żebrowska promuje zdrowe podejście i szacunek do własnego ciała, i ciał innych. Z dumą pokazuje swoje rozstępy, nie kreuje się na kogoś, kim nie jest i śmiało mówi o tym, jak ważna jest akceptacja samej siebie.

Niedawno ona i jej mąż, Michał Żebrowski, zostali rodzicami po raz trzeci. Mały Felek, bo tak ma na imię syn małżeństwa, urodził się dwa tygodnie temu. Dzisiaj bizneswoman pokazała bardzo ważne zdjęcia z jeszcze ważniejszą wiadomością - powinna ją przeczytać każda z nas.

Aleksandra Żebrowska pokazała ciało po ciąży

Każda kobieta po porodzie do formy wraca w swoim własnym tempie - i to właśnie chce podkreślić Aleksandra Żebrowska. Coraz częściej prześcigamy się w tym, kto jak szybko odzyskał idealną sylwetkę, a rozstępy, cellulit czy dodatkowe kilogramy nabrane w czasie ciąży traktujemy jako najgorszego wroga.

Zapominamy jednak, że te wszystkie drobne mankamenty są częścią nas i nie akceptując ich, nie akceptujemy tak naprawdę samych siebie. Aleksandra Żebrowska śmieje się, że nie straciła ciała przez ciążę, a wręcz przeciwnie - sporo go zyskała. Nie zamierza jednak brać udziału w wyścigu szczurów o idealną figurę.

Jedno z moich ulubionych pytań: „Kiedy zamierza Pani odzyskać ciało po ciąży?”. Nie straciłam ciała, przeciwnie - sporo go ostatnio zyskałam! Doceniajmy siłę kobiet w tym wyjątkowym czasie, wspierajmy się nawzajem w akceptowaniu rozstępów czy nadmiaru wagi - zamiast prześcigania się w sposobach na zrzucenie „brzuszka” kilka tygodni po porodzie. Bo z tego brzuszka, po 9 miesiącach wyszedł człowiek
- pisze na swoim Instagramie.

Aleksandra Żebrowska apeluje też - daj sobie czas. Nie ma nic złego w pragnieniu odzyskania idealnej figury, ale nie ma też nic złego w tym, że zajmuje to trochę dłużej niż innym. Nie ma też nic złego w kilku czy nawet kilkunastu kilogramach więcej, rozstępach, odstającym brzuszku czy cellulicie. Damy sobie czas i miłość do samych siebie.

To też może cię zainteresować:
Fani dojrzeli na zdjęciu Małgorzaty Rozenek... butelkę po alkoholu. Jak się wytłumaczyła?
Sylwia Bomba szczerze o pierwszym miesiącu po porodzie: najgorszy czas w moim życiu
Modelka plus size ostro komentuje podwójne standardy w modzie. Zaczęła się od... sukienki w truskawki