POLECAMY

Zaskakujące wyznanie Jarosława Kreta po pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami": "Mnie zależy przede wszystkim na..."

Nie milkną echa rzekomego rozstania Beaty Tadli i Jarosława Kreta.
/ 3 miesiące temu
Zaskakujące wyznanie Jarosława Kreta po pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami": "Mnie zależy przede wszystkim na..." fot. ONS

Informacja o rzekomym rozstaniu Beaty Tadli i Jarosława Kreta wyszła na jaw po prezentacji wiosennej ramówki Polsatu, na której dziennikarz i pogodynka pojawili się z racji udziału w "Tańcu z Gwiazdami". Emocje wokół dodatkowo podgrzała wypowiedź Jarosława Kreta na temat... swojej tanecznej partnerki z show Polsatu.

Jarosław Kret o Lence Klimentowej

Partnerką Jarosława Kreta w "Tańcu z Gwiazdami" jest Lenka Klimentowa, która po raz pierwszy bierze udział w programie. Prywatnie jest żoną Jana Klimenta, tancerza, który jest doskonale znany wielbicielom show. W czasie pierwszego odcinka "Tańca z Gwiazdami" Jarosławowi Kretowi i Lence Klimentowej nie poszło najlepiej. Oceny jury były miażdżące. Para uzyskała zaledwie 12 punktów. Niektóre portale wykonanie cha-chy przez tę parę ogłosiło "najgorszym tańcem w historii show". Z takim wynikiem duet był skazany na odpadnięcie, jednak w pierwszym odcinku programu żadna z par nie musiała żegnać się z programem. Jarosław Kret zapowiedział na Instagramie, że weźmie udział w jeszcze jednym odcinku, w którym zatańczy taniec egzotyczny.

Jestem w tańcu jak noga stołowa. Już Lence współczuję.

- powiedział o sobie Jarosław Kret.

Jednak słaby wynik z pierwszego odcinka programu nie przekreślił uznania i sympatii prezentera pogody wobec tanecznej partnerki. Jarosław Kret po pierwszy odcinku "Tańca z Gwiazdami" miał udzielić wywiadu "Super Expressowi", w którym nie krył swojej fascynacji Lenką.

Mnie zależy przede wszystkim na Lence. Jest niezwykle naturalna, nie jest sztuczna, jest radosna, tryskająca energią i radością - z niej powinniśmy brać przykład. To fajny, cudowny człowiek. Jesteśmy na tej samej fali, naprawdę się świetnie rozumiemy, rozmawiamy o wszystkim, śmiejemy się cały czas, jest fajna energia.

- cytuje Jarosława Kreta tabloid.

Jarosław Kret przyznał również, że choć stresował się przed występem na parkiecie "Tańca z Gwiazdami", to obecność tanecznej partnerki wpłynęła na niego kojąco.

Nie było stresu, bo była obok mnie Lenka. Chociaż jedna osoba w tej parze zatańczyła. Ciekawe przeżycie.

Lenka Klimentowa od dwóch lat jest żoną Jana Klimenta. W czasie migawek z nagrań "Taca z Gwiazdami" dało się zauważyć, że tancerze stanowią doskonale dobrane małżeństwo, które łączy nie tylko wielka miłość, ale również pasja do tańca. Tuż przed startem "Tańca z Gwiazdami" Jarosław Kret udzielił wywiadu, w którym przyznał, że nie mieszka już z Beatą Tadlą. 

Kylie Jenner chwali się córką i pokazuje płaski, pociążowy brzuch!

Znamy zwycięzcę polskich preselekcji do Eurowizji! Margaret wystąpi w finale szwedzkich preselekcji do konkursu Eurowizji!

 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)