POLECAMY

Kylie Jenner chwali się córką i pokazuje płaski, pociążowy brzuch!

Kylie Jenner znów zaskakuje! Celebrytka pokazała brzuch zaledwie miesiąc po porodzie! Już wróciła do formy?
/ 3 miesiące temu
Kylie Jenner chwali się córką i pokazuje płaski, pociążowy brzuch! fot. screen Instagram/@kyliejenner

Kylie Jenner przyzwyczaiła nas do tego, że chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych i telewizji.

Tym dziwniejsze było jej zniknięcie na czas ciąży.  Celebrytka nie publikowała zdjęć, przestała bywać na imprezach. Kylie podjęła decyzję, by przeżyć ten czas w spokoju, bez wycelowanych w nią kamer i aparatów fotograficznych.

Kylie zaskoczyła wczoraj swoich fanów publikując (po długiej przerwie) na Instagramie zdjęcie z córką Stormi, która właśnie skończyła miesiąc!

Płaski brzuch miesiąc po porodzie?

Kylie pochwaliła się także na Snapchacie swoim zgranym, płaskim pociążowym brzuchem. Na krótkim filmie widzimy celebrytkę w skąpych, wysoko wyciętych figach i obcisłym t-shircie. Jej figura zachwyca!

Celebrytka ma zaledwie 20 lat, dlatego jej ciało szybko wraca do formy. Kylie z pewnością pozostaje także pod opieką trenerów i dietetyków.

Po raz kolejny rodzi się zatem pytanie. Czy zwykłe kobiety powinny porównywać się do celebrytek, które miesiąc po porodzie mają idealnie płaski brzuch? Warto zachować do tego zdrowy dystans!

Zobacz także:

Kylie Jenner zdradziła imię dziecka! Chyba żadna dziewczynka na świecie się tak nie nazywa
Kylie Jenner spodziewa się dziecka, a internet huczy od plotek: „Tak nie wygląda kobieta w ciąży!”
Jak wyglądały pierwsze tygodnie po narodzinach córki? „Było trudno, nie wiedziałem, co robić” – wyznał Robert Lewandowski

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)