Romantyczna randka

Bardzo trudno jest określić czym tak naprawdę jest romantyka w związku dwojga ludzi. romantyzm to bardzo delikatne uczucie, a może raczej odczucie. Bycie romantycznym pozwala oderwać się od szarej rzeczywistości, pozwala odpocząć psychicznie, pomarzyć, a przede wszystkim rozbudza uczucia dwojga ludzi.
/ 22.02.2016 15:23

Bardzo trudno jest określić czym tak naprawdę jest romantyka w związku dwojga ludzi. romantyzm to bardzo delikatne uczucie, a może raczej odczucie. Bycie romantycznym pozwala oderwać się od szarej rzeczywistości, pozwala odpocząć psychicznie, pomarzyć, a przede wszystkim rozbudza uczucia dwojga ludzi.

fot. Fotolia

Chcesz, by Twoja randka była romantyczna? Zobacz jak łatwo to zrobić - oto 10 sposobów na romantyczną randkę:

randka1. Spacer przy świetle księżyca: noc, cisza, blade światło księżyca, a Wy trzymając się za rękę idziecie przed siebie. Nic nie mówicie. Świat wokół Was nie istnieje...

2. Kolacja przy świecach: ciepły płomień świec wiruje po stole przykrytym śnieżnobiałym obrusem, a dookoła słychać delikatną i cichą muzykę. Siedzicie obok siebie i cicho szepczecie miłe słówka...

3. Zachód słońca nad morzem: ciepła noc nad morzem, miarowy szum fal, lekki wiatr rozwiewający włosy i niosący świeży zapach jodu. Słońce czerwoną kulą ognia gaśnie za horyzontem... A Wy boso idziecie brzegiem trzymając się za ręce, woda chłodzi Wasze stopy...

4. Czerwone wino przy kominku: trzask płonących polan, miłe ciepło płynące od kominka. Smak czerwonego wina i bliskość drugiej osoby... Spójrzcie sobie głęboko w oczy... Czy czujesz to co Ona? Czy czujesz to co On?

5. Spacer po jesiennym parku: szelest kolorowych liści pod nogami, które mienią się tęczą jesiennych kolorów w świetle południowego słońca. Wydobywająca się z Waszych oddechów para rozwiewa się delikatną mgiełką...

6. Kwiaty: bukiet czerwonych róż, z miłym liścikiem – tego pragnie każda kobieta!

7. Ubranie i zapach: On - elegancki garnitur, schludna koszula, subtelny zapach wody kolońskiej. Ona – ładna sukienka, rozpuszczone włosy, delikatny zapach perfum. Nastrój buduje się sam!

8. List lub kartka pocztowa: wyjątkowy list dla wyjątkowej osoby, pisany z głębi duszy, pisany od serca. Piękny papier, dystyngowana koperta. To działa na każdego!

9. Muzyka: miłość niejedno ma imię, spokojna muzyka niezwykle oddziaływuje na drugą osobę i wraz z odpowiednią oprawą sprawia, że każdy wieczór może być pełen romantyki, pełen uczuć.

10. Przytul mnie: kilka miłych słów, spojrzenie anioła, delikatny dotyk dłoni.Darek Malinowski - autor tego artykułu to specjalista, który od wielu lat zajmuje się profesjonalnym kojarzeniem ludzi w internecie. Występował w roli eksperta między innymi w jednym z programów Ewy Drzyzgi "Rozmowy w toku", a także udzielał wielu wywiadów na tematy internetowych znajomości między innymi do takich pism jak: Newsweek, Wprost, Komputer Świat, Joy. Od ponad 7 lat prowadzi profesjonalny serwis matrymonialno-randkowy http://cupido.pl


Zobacz także:

Randki z osobą nieśmiałą
Randki zgodne z grupą krwi?
Uwodzenie na zlecenie

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/29.04.2011 18:11
Faktycznie wyjście do klimatycznej restauracji to jest całkiem niezła opcja. Ja bardzo lubię jak ze swoim chłopakiem idziemy od czasu do czasu do swojej ulubionej restauracji Le scandale na krakowskim Kazimierzu. Wtedy zamawiam coś z owoców morza które jak wiadomo są dobrymi afrodyzjakami. :)
/13.04.2011 14:59
Ciekawe pomysły na randkę. Mnie ostatnio mój chłopka zabrał na niespodziankowe wyjście do restauracji na mój ulubiony deser. Nie ma nic przyjemniejszego niż dzielenie się z ukochaną osobą pysznym smakołykiem :)
/09.11.2009 13:06
No wszystko pięknie, ale czasem takie banały nie wystarczają. To już rady na około 7 spotkanie moim zdaniem. Na początek lepiej coś bardziej przyziemnego - polecam listę miejsc, romantycznych mniej, ale spontanicznych na pewno, pomysły na randkę: http://listonic.pl/pannazmokraglowa/9009-GDZIE_POJSC_NA_RANDKE chociaz kolacja na dachu też na swoj sposob jest romantyczna:)