POLECAMY

5 oznak, że jesteście niedopasowani seksualnie

Twoje współżycie seksualne pozostawia wiele do życzenia? Sprawdź, czy jesteście niedopasowani seksualnie!
5 oznak, że jesteście niedopasowani seksualnie fot. Fotolia

Udany seks to bardzo ważny aspekt związku, który ma wpływ na relacje między partnerami. Niepokoi cię, że jesteś z kimś, kto wiele dla ciebie znaczy, ponieważ macie podobne charaktery, zainteresowania i poglądy na życie, ale wasze współżycie seksualne nie wygląda tak, jakbyś tego oczekiwała? Powodem może być niedopasowanie seksualne. Sprawdź, po czym możesz poznać, że jesteście źle dobrani w łóżku. Przedstawiamy 5 oznak, które na to wskazują!

1. Nie potraficie ze sobą rozmawiać o seksie

Masz opory przed rozmową z partnerem na temat waszego współżycia seksualnego? Boisz mu się wyznać, co tak naprawdę cię satysfakcjonuje, a co wolałabyś zmienić w sypialni? Kluczem do udanego seksu jest przede wszystkim szczera, wnikliwa rozmowa, dzięki której partnerzy mogą poznać swoje oczekiwania i pragnienia seksualne. Jeśli nie chcesz podzielić się z partnerem swoimi spostrzeżeniami na temat waszego seksu, ponieważ obawiasz się, że zostaniesz źle zrozumiana bądź wyśmiana, oznacza to, że nie pasujecie do siebie w łóżku.

2. Macie inny poziom libido

Irytuje cię, że twój partner pragnie się z tobą kochać z dużą częstotliwością? Często zarzuca ci, że straciłaś zainteresowanie seksem z nim? A może to ty jesteś osobą, która ma większy temperament? Jeśli poziom twojego popędu seksualnego znacznie różni się od poziomu libido osoby, z którą jesteś, raczej nie będzie się między wami układać w sypialni, chyba że będziesz jej ulegać albo ona zaakceptuje, że masz mniejsze lub większe potrzeby seksualne od niej. Niestety musisz liczyć się z tym, że z biegiem czasu coraz częściej będzie dochodziło między wami do kłótni. Brak spełnienia seksualnego w najgorszym wypadku może doprowadzić do zdrady.

3. Macie ochotę na seks o różnych porach doby

Twój partner ma ochotę na miłosne igraszki późnym wieczorem, podczas gdy ty marzysz o tym, by jak najszybciej położyć się spać po męczącym dniu? Lubisz kochać się nad ranem na dobre rozpoczęcie dnia, ale rzadko realizujesz swoje pragnienie, ponieważ osoba, z którą jesteś, zamiast oddawaniu się wraz z tobą przyjemnościom woli wypić w tym czasie poranną kawę? Jeśli powyższe sytuacje znasz z autopsji, najpewniej jesteście niedopasowani seksualnie. Jeżeli lubicie kochać się o różnych porach dnia i nie potraficie dojść do porozumienia w tej materii, może być wam trudno osiągnąć pełnię szczęścia w sypialni. 

4. Macie inne oczekiwania co do przebiegu zbliżenia

Wasze zbliżenia rzadko rozpoczynają się od gry wstępnej, ponieważ twój partner uważa ten etap aktu seksualnego za zbędny? Lubicie się kochać w innych pozycjach seksualnych? Jesteś otwarta na innowacje w łóżku, a twój partner nie przepada za eksperymentowaniem? Jeśli macie inne oczekiwania względem przebiegu zbliżenia, wasze szanse na osiągnięcie spełnienia seksualnego są znikome. Seks powinien dostarczać obojgu ludziom przyjemności, a trudno ją czerpać w sytuacji, w której partnerzy lubią co innego.

5. Nie pasujecie do siebie pod względem fizjologicznym

Niedopasowanie fizjologiczne to rzadki problem, niestety są związki, które się z nim borykają. Pochwa to niezwykle elastyczny narząd, dlatego z łatwością dopasowuje się do każdego rozmiaru penisa. Jedynie wyjątkowo duże odstępstwa mogą stać się uciążliwe.

Jeśli uważasz, że jesteście niedopasowani seksualnie pod względem fizjologicznym, nie panikuj. Spróbujcie znaleźć pozycję, w której będziecie odczuwać największe doznania. Poza tym istnieje szereg sztuczek łóżkowych i gadżetów erotycznych, które pomogą wam osiągnąć satysfakcję w sypialni.

Zobacz również:

3 pozycje seksualne, w których kobieta najszybciej osiąga orgazm Ile tak naprawdę trwa seks? Jak filmy romantyczne i erotyczne wpływają na popęd seksualny?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/2 lata temu
Tylko niedopasowanie fizjologiczne może stanowić problem, z resztą bez problemu można sobie poradzić :) My z mężem mieliśmy mały problem kiedy zaczęło się u niego mnóstwo stresu i problemów w pracy i erekcji prawie w ogóle nie było albo szybko się kończyła. Ale lekarz przepisał mu maxigrę go i znów możemy się kochać kiedy chcemy i jak długo chcemy. Problemy w pracy zostały, choć mniejsze, ale chociaż może je ze mną odreagować ;)
/2 lata temu
Sam też nie jestem przedstawicielem wielkiego członka, a derro jak masz problem ze wzwodem kup sobie erekton fast, ja go brałem jak miałem chwilowe problemy, jest na bazie ziół i kupisz go w aptece.
/2 lata temu
wiesz co miałem kilka partnerek w życiu i nie mam znowu nie wiadomo jak wielkiego sprzętu, ale moje partnerki lubiły zbliżenia ze mną, teraz fakt pojawiły się problemy ze wzwodem, ale to raczej wynik stresu jaki przechodzę a nie małego członka mogę śmigać w łóżku dalej
POKAŻ KOMENTARZE (1)