Jakie kobiety są atrakcyjne dla mężczyzn fot. Fotolia

Jakie kobiety podobają się mężczyznom

Które dziewczyny kręcą ich najbardziej?
Joanna Szczepaniak / 08.04.2014 11:25
Jakie kobiety są atrakcyjne dla mężczyzn fot. Fotolia

Atrakcyjność kobiety to kwestia bardzo subiektywna, niemniej istnieją pewnego rodzaju kanony, które są bardziej akceptowane przez gusta mężczyzn. Oczywiście nie damy Wam gwarancji, że stosując te metody nagle staniecie się atrakcyjne dla wszystkich przedstawicieli męskiego gatunku, niemniej możliwe, że podniesiecie swój poziom atrakcyjność wśród mężczyzn.

Jakie kobiety podobają się mężczyznom? Fakt pierwszy!

Jak powiedział brytyjski reżyser i aktor Peter Ustinov "Mężczyzna dopiero jak się zestarzeje i demon seksu go opuści, dostrzega w kobiecie człowieka". Z kolei Stanisław Jerzy Lec napisał: 'Mężczyźni wolą kobiety ładne niż mądre, ponieważ łatwiej im przychodzi patrzenie niż myślenie'. Mężczyznom podobają się kobiety ładne, ale uwaga, nie chodzi tutaj o klasyczny kanon piękna! Ładna kobieta to kobieta zadbana, więc jeśli właśnie teraz masz obgryzione paznokcie, niechlujnie spięte włosy, rozciągniętą bluzę i aseksulane buty, to nie dziw się, że faceci nie oglądają się za tobą na ulicy.

Jakie kobiety podobają się mężczyznom? Fakt drugi!

Kobieta, z którą nie ma o czym rozmawiać ma raczej małe szanse na to, że mężczyzna zwróci na nią większą uwagę. Mężczyzn od zawsze kręcą kobiety z pasją! Nawet, jeśli dany mężczyzna nie podziela tych zainteresowań to i tak tego typu kobieta będzie dla niego o wiele bardziej intrygująca i ciekawa. Warto więc mówić o tym, co się lubi robić i przede wszystkim działać, a na pewno nie jeden przedstawiciel męskiego gatunku dostrzeże w nas "to coś".

Jakie kobiety podobają się mężczyznom? Fakt trzeci!

Kobieta, która ciągle liczy na to, że mężczyzna za nią zapłaci, pomoże jej w każdej drobnostce czy będzie wiecznie odbierał od niej telefony staje się dla faceta męcząca i wręcz mało ambitna. Facetów kręcą dziewczyny, które są niezależne i wiedzą czego chcą od życia, a nie takie, które traktują mężczyznę jako swój sposób na życie i spędzenie czasu.

Jakie kobiety podobają się mężczyznom? Fakt czwarty!

Jednym z najbardziej banalnych, ale i najbardziej skutecznych sposobów na zainteresowanie sobą faceta jest... uśmiech! Wiecznie skrzywione i niezadowolone "primadonny"nie wzbudzają sympatii. Często za tymi smętnymi minami czai się po prostu nieśmiałość i niepewność, niemniej rzadko który facet będzie chciał przedzierać się przez ten chłodny mur, aby finalnie dojrzeć naprawdę fajną i sympatyczną dziewczynę.

Jakie kobiety podobają się mężczyznom? Fakt piąty!

Kobiety czasem nawet nie zdają sobie sprawy jak ważna dla mężczyzn jest... fryzura! Nie jest tajemnicą, że faceci nie przepadają za krótkimi fryzurkami. Najbardziej seksowny look to proste, koniecznie długie włosy noszone w lekkim nieładzie. Dla większości mężczyzn to jest mega seksowne i kobiety raczej powinny darować sobie wszelkie eksperymenty typu ombre, pasemka czy dziwne krzywe cięcia.

Więcej o flircie: