5 oznak, że mu się podobasz!

Nie przegap tych sygnałów!
5 oznak, że mu się podobasz! fot. Fotolia
Faceci wysyłają wiele sygnałów w Twoją stronę, a wszystko po to, by pokazać swoje zainteresowanie daną przedstawicielką płci pięknej! Warto nauczyć się odczytywać te znaki! Kto wie, może dzięki temu nie przegapisz miłości swojego życia! Specjalnie dla Was odkrywamy tajemnicę męskiego rozumowania i przedstawiamy 5 oznak że mu się podobasz!

1 oznaka, że mu się podobasz - zamienia się w gentlemana

Czasem nawet typowy bad boy przy kobiecie, która wpadła mu w oko stara się wykazywać odruchy gentlemana! Jeśli zauważysz tego typu oznaki to wiedz, że jesteś dla niego kimś więcej niż tylko koleżanką!

2 oznaka, że mu się podobasz - często patrzy na Ciebie

Psychologia flirtowania działa dokładnie tak samo w przypadku mężczyzn jak i kobiet. Jeżeli ktoś nam się nie podoba to unikamy jego wzroku m.in też dlatego, aby ta osoba widziała, że nie jesteśmy nią zainteresowane. Jeśli zaś ktoś wzbudza nasze zainteresowanie, zerkamy na nią o wiele częściej niż na innych. Proste i łatwe do zdiagnozowania.

3 oznaka, że mu się podobasz - zagaduje na Facebooku

Jeśli od pewnego przystojniaka częsciej niż od innych kolegów dostajesz wiadomości, komentarze czy "lajki" to również może być oznaka, że ten ktoś jest Tobą bardziej zainteresowany. Media społecznościowe stały się "swatką" XXI wieku!

4 oznaka, że mu się podobasz - specjalne przywitanie

Bardzo często mężczyźni witają się trochę inaczej z kobietą, która im się podoba. Przykładowo gdy wchodzi do baru i wita się z Twoimi koleżankami poda im tylko rękę, a Tobie da buziaka w policzek i zapyta co u Ciebie.

5 oznaka, że mu się podobasz - siada blisko Ciebie

Nie ważne czy jesteś w barze czy na wykładzie, on stara się siadać w bliskiej okolicy Ciebie, może nie zawsze centralnie obok, ale chociażby tak, aby móc wymieniać z Tobą spojrzenia. Miej się na baczności i bądź dobrą obserwatorką!

Więcej:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/4 lata temu
odwracamy wzrok bo porostu nie pasuje się tak wpatrywać nawet jeśli się nam podoba ta osoba
/4 lata temu
nie zgadzam się żeby całował dziewczyne w policzek która mu się podoba chyba że z nią chodzi. owszem że patrzy się na kobiete która mu się podoba jeśli chodzi o kontakt wzrokowy to jest odwrotnie odwracamy wzrok żeby nie być na natarczywą osobe. Nie zgadzam się z tym artykułem
/5 lat temu
A co jeżeli facet jest wstydliwy i do tego kobieta mu się podoba?To patrzy na kobietę,owszem,ale unika kontaktu wzrokowego( bo go to onieśmiela ).Wniosek z tego taki,że każdy jest inny i nie można " wrzucać wszystkich do jednego wora". Pozdrawiam