Randka w sieci - casual dating w sieci

casualdating fot. Adobe Stock
Casual dating staje się coraz bardziej popularny. Sprawdź jak skutecznie randkować w sieci
/ 14.11.2012 14:45
casualdating fot. Adobe Stock
Aż 90% z nas poszukuje nowych znajomych przez Internet. Szukamy przede wszystkim miłości i partnerów seksualnych. Aby jednak znaleźć odpowiednią osobę, musimy wyróżnić się spośród innych, zaprezentować się jak najlepiej i stworzyć atrakcyjny profil oddający dobrze nasze preferencje i oczekiwania. Jak to zrobić?

Casual dating - co to takiego?

Zaczyna się niewinnie. Rejestrujesz się, wybierasz z propozycji zdjęć to, które oddaje Twoją erotyczną osobowość, flirtujesz, a na końcu czeka Cię ekscytująca przygoda. Na jeden wieczór, może więcej, i to bez zobowiązań, chyba że zechcesz inaczej. Tak właśnie wygląda casual dating, czyli w wolnym tłumaczeniu randki bez zobowiązań. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie poszukują stałego związku, ale chcą urozmaicić swoje życie erotyczne. Ten nowy trend na mapie obyczajowej zatacza coraz szersze kręgi i zdobywa rzesze zwolenników. Co ciekawe, takich kontaktów szukamy głównie w Internecie. Dlatego też, aby nasze poszukiwania przyniosły pożądane efekty, musimy odpowiednio wykreować nasze randkowe alter ego i określić dokładnie nasze oczekiwania.

Krok 1 – Rejestracja – tylko fakty

Rejestrując się na portalu typu casual dating dobrze wiesz, po co to robisz. Znasz swoje oczekiwania i zależy Ci przede wszystkim na tym, by znaleźć osobę, która je spełni, ale też po to, abyś i Ty komuś przypadł/a do gustu. Dlatego zawsze podawaj prawdziwe dane, żeby potem, na pierwszej randce w „realu”, nie rozczarować siebie ani osoby, z którą się spotkasz. Dzięki temu zwiększysz prawdopodobieństwo, że Twoja Casual Date będzie udana.

Krok 2 – Dobierz odpowiednie zdjęcie

Jakie zamieścić zdjęcie profilowe? – to odwieczne pytanie, jakie zadajemy sobie zakładając konta na portalach społecznościowych w Internecie. Zasada podstawowa – powinno to być Twoje zdjęcie, możliwie jak najbardziej aktualne. Nie musisz pokazywać całej sylwetki czy twarzy, może być to Twój profil artystycznie ujęty w kadrze. Zanim jednak udostępnisz komuś swoją fotografię, masz możliwość wcześniejszej wymiany wiadomości. Dopóki nie zdecydujesz się pokazać swojej twarzy, Twoje zdjęcie może na przykład pozostać rozmyte.

Krok 3 – Określ swoje preferencje

Określ, jakiego typu znajomość najbardziej Cię interesuje i jakie masz preferencje seksualne. Dlatego tak ważna jest szczerość i precyzja przy rejestracji. Możesz też bardzo dokładnie opisać wygląd, wzrost i wiek osoby, której szukasz, a także wybrać rodzaj relacji. Lubisz pikantne rozmowy przez e - mail? Szukasz osoby, z którą chcesz zjeść romantyczną kolację lub spędzić namiętną noc? Sam decydujesz, czy interesuje Cię tylko internetowy flirt, seksualne uniesienia w „realu”, czy też masz nadzieję na trwały związek.

Krok 4 – Flirtuj do woli

Portale oferujące możliwość znalezienia randki w sieci, jak na przykład C-Date.pl, oferują 100% anonimowość i gwarancję dyskrecji. Twój wizerunek, jak i dane osobowe poddawane są szczególnej ochronie, sama też ustalasz, jaką część profilu widoczna będzie dla wszystkich użytkowników portalu, a która wyłącznie dla wybranych przez Ciebie. Dzięki temu możesz bez obaw puścić wodze seksualnej fantazji i flirtować do woli.
 

Redakcja poleca

REKLAMA