Jak faceci okazują uczucia

Zobacz, jak dostrzec, że twój partner cię uwielbia!
/ 05.02.2016 12:18

Zobacz, jak dostrzec, że twój partner cię uwielbia!

Faceci nie zawszę są najlepsi w okazywaniu uczuć. Większość z nich ma problemy z pokazywaniem emocji i nie czynią tego, w taki sposób, w jaki czynią to kobiety. Dlatego Drogie Panie, poniżej znajdziecie kilka przykładów na to, jak mężczyźni pokazują, że was kochają!

Otwiera się

Jeżeli facet czuje z wami silną emocjonalną więź, to zaczyna się przed wami otwierać. Mówi bez skrępowania o rzeczach, których normalnie by nie powiedział. Dosłownie daje wam swoją duszę na talerzu.

Służy pomocą

Gdy mu na tobie zależy, będzie się starał w  jakiś sposób ułatwić ci życie. Może to pokazywać, wyrzucając za ciebie śmieci, szorując kafelki w twojej łazience. Tylko nie wykorzystuj tego za bardzo, z czasem może się poczuć wykorzystywany i się zbuntować.

Zaczepia cię

Niektórzy faceci nie lubią okazywać uczuć publicznie, ale inni wręcz przeciwnie. Więc jeżeli twój mężczyzna uszczypnie cię w pupę, to nie musi to oznaczać, że nie darzy cię szacunkiem. On po prostu nie może się temu oprzeć, chce aby wszyscy widzieli jakim jest szczęściarzem, że jesteś z nim.

Przedstawia cię rodzinie

Jeżeli twój wybranek przedstawia cię swoim rodzicom, to możesz być pewna, że traktuję cię na poważnie. Może nie od razu jego mama będzie sobie wyobrażać, jak bawi wasze wnuki, ale na pewno daje im to do zrozumienia, że ich syn widzi swoją przyszłość właśnie z tobą.

Chce poznać twój świat

Jeżeli facet z miłą chęcią towarzyszy ci w twoich damskich wypadach na plotki, albo ochoczo idzie z tobą pomóc ci wybrać nową sukienkę, to musisz wiedzieć, że on tego nie lubi. Powodem dla, którego uczestniczy w tych wydarzeniach, jest chęć poznania twojego świata. Pokazuję ci w taki sposób oddanie i poświęcenie, zależy mu aby poznać cię jak najlepiej.

Szuka kompromisów

Jeżeli cię kocha, to chce cię uszczęśliwiać. Nie musi to od razu oznaczać, że będzie zawsze się ciebie grzecznie słuchał. Ale znaczy to, że  będzie się starał znaleźć jakiś kompromis, z którego oboje będziecie zadowoleni.

Jesteś częścią jego wewnętrznego kręgu

Mężczyzna będzie się starał, abyś stała się częścią jego życia. Dlatego nie będzie mu wystarczać samo przedstawienie cię swoim znajomym. Będzie chciał, abyś wspólnie spędzała czas z jego otoczeniem. Pokazuje w ten sposób wszystkim, że to właśnie ty jesteś tą jedyną kobietą.

Prosi cię o radę

Jeżeli prosi cię abyś mu poradziła, co kupić siostrze na prezent, to nie dlatego, że jest leniwy i mu się nie chce o tym myśleć, on pokazuje że liczy się z twoim zdaniem i cię szanuje. Jest tobą zafascynowany i będzie traktował twój wybór z pełnym uznaniem.

Mówi miłe słówka

Czasami się zdarza, że facet rzadko mówi ci miłe rzeczy, ale jeżeli już to robi to go słuchaj, mówi wtedy dokładnie to, co czuje. Więc nie wypominaj mu, że rzadko prawi ci komplementy, czy że rzadko mówi że cię kocha. Nie za częste wyznanie jest bardziej szczere, niż gdyby wyznawał ci miłość co chwile, z przymusu.

K.  Dolata

Zobacz także:

Kryzys w związku - po ilu latach?
7 sposobów na rutynę w związku
Znaczenie przytulania w związku