Andrzeje charakteryzują się pewnością siebie i optymizmem. Nawet w późnym wieku uważają, że nadal mogą "góry przenosić". Lubią zabawę i dobre towarzystwo. Są bardzo czuli na wdzięki kobiece. W pracy pełni pomysłów i zapału, ale czasem zbyt mało systematyczni.

Jak być seksowną uwodzicielką?

Każda z nas chciałaby się podobać osobnikom płci przeciwnej, jednakże nie wszystkie znamy złoty środek. Jaki on jest? Czy istnieje naprawdę? Płeć piękna od wielu lat i na wiele sposobów próbuje sukcesywnie uwieść mężczyznę, który wbrew pozorom jest bardzo trudny do zdobycia. Zatem jak zostać seksowną uwodzicielką?
/ 26.08.2010 08:18
Andrzeje charakteryzują się pewnością siebie i optymizmem. Nawet w późnym wieku uważają, że nadal mogą "góry przenosić". Lubią zabawę i dobre towarzystwo. Są bardzo czuli na wdzięki kobiece. W pracy pełni pomysłów i zapału, ale czasem zbyt mało systematyczni.

Po pierwsze należy rozróżnić uwodzenie od zbioru zachowań przekraczających granice dobrego smaku. Żadna z nas nie powinna zapominać o tym, że jest kobietą i co to oznacza. Kochamy być zdobywane, dlatego nie wolno nam narzucać się mężczyznom! Jeżeli chcesz wzbudzić zainteresowanie płci przeciwnej, to musisz być świadoma tego, iż wyeksponowanie dekoltu nie gwarantuje Ci sukcesu, a wręcz przeciwnie, możesz zostać potraktowana jako łatwa zdobycz.

Bądź tajemnicza

W zamian, rozsiewaj wokół siebie aurę tajemniczości. Krocz dumnie i pewnie siebie do przodu. Jeżeli nie umiesz chodzić na szpilkach, to lepiej ich nie zakładaj i nie narażaj się na kompromitację, w płaskich butach też można być seksy.

Kiedy ktoś Cię zainteresuje, zaintryguj go! Posyłaj ukradkowe spojrzenia, które pobudzą jego wyobraźnię.

Od dawna wiadomo, że kobiece usta są uznawane za bardzo zmysłowe. W przypadku osób palących dobrze jest zaopatrzyć się w cienkie papierosy typu slim. Wybierając się na eleganckie przyjęcie warto pomyśleć o długiej fifce.

Makijaż powinien być staranny i delikatny, a kolory dobrane odpowiednio do typu urody. Przesadna i nieumiejętna stylizacja może jedynie oszpecić i narazić Cię na śmieszność.

Aby nie spotkała Cię porażka w tej kwestii warto jest poczytać na ten temat w prasie kobiecej lub Internecie, ewentualnie zasięgnąć porady specjalisty, czy przyjaciółki.

Ubierz się seksy, ale bez przesady

Pamiętaj o istotnej zasadzie, w żadnym przypadku nie możesz pokazać za dużo ciała. Eksponując swoje dwa wdzięki, jeden ukryj, np.: Kiedy odkrywasz nogi i ramiona, dekolt nie powinien rzucać się w oczy. To ważne, bowiem nie odsłaniając większości swoich atutów pozwalasz mężczyźnie na fantazjowanie na temat Twojej cielesności, przez co stajesz się bardziej intrygująca i seksowna. Panowie są wzrokowcami, jednakże skąpy strój nie gwarantuje udanego podrywu.

Zobacz też : Jak poderwać mężczyznę

Daj mu do zrozumienia, że coś zaiskrzyło

W momencie, gdy już zwabisz do siebie obiekt zainteresowania, pamiętaj o tym, by wykazać zainteresowanie jego osobą, słuchaj uważnie tego, co mówi i nie zdradzaj za dużo wiadomości o sobie. Mogą go przytłoczyć informacje typu, „A wiesz, mój kot wypluł dzisiaj kłaczek!”, najlepiej ogranicz się do rozmowy, w której nie będziesz mówić więcej od niego, bądź kobietą z klasą, oni to sobie cenią. Niech ta rozmowa będzie przyjemną grą.

Jeszcze wskazówka dla kobiet, które wypowiadają się głośno i dosyć euforycznie, niech Twój głos będzie odrobinę przyciszony, ponadto mów powoli i wyraźnie.

Zapach również odgrywa niebagatelną rolę. Wielu mężczyzn skarży się na zbyt intensywny zapach perfum, toteż stosuj je z umiarem, tak, aby były dyskretne, w przeciwnym przypadku możesz go przyprawić o zawrót głowy, ale nie taki na jakim Ci zależy.

Zachowania towarzyszące wszelakim zalotom od zawsze budzą ogromne zainteresowanie i dużo kontrowersji, ponadto są one mocno przerysowane i teatralne. Nie załamuj się nieudanymi próbami uwodzenia, gdyż mężczyzn jest wielu i każdy z nich ma inne gusta. Każda z nas powinna być autentyczna i pewna siebie, bo tylko to może zapewnić nam sukces jako seksownej uwodzicielki. Na mężczyzn tak samo, jak na kobiety, nie ma złotego środka.

Zobacz też : Na co faceci zwracają uwagę

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (11)
/28.04.2015 08:46
A ja schudlam 25 kg czuje sie wspaniale,umalwalam moje dlugie wlosy na rudo ,na [powodzenie u plci przeciwnej niemoge narzekac) :)
/27.10.2014 17:01
ja nie lubię facetów i seksu i nigdy o nich nie zabiegam.mam święty spokój i super sobie żyję.na seksownych patrzę z politowaniem.
/24.04.2014 20:54
Kupcie sobie dziewczyny coś seksownego humor poprawi, i facet innym wzrokiem spojrzy ja kupiłam sobie coś takiego me-seduce.pl Jak się ładnie ubiorę, od razu lepiej się czuję, nie wiem jak wy :)
POKAŻ KOMENTARZE (8)