POLECAMY

Gdy mężczyźni wpatrują się w piłkę, kobiety zaczynają myśleć o zdradzie

Do takiego wniosku doszedł portal www.gleeden.com, poświęcony zawieraniu pozamałżeńskich związków, a mówiąc bez ogródek propagujący zdradę.

Do takiego wniosku doszedł portal www.gleeden.com, poświęcony zawieraniu pozamałżeńskich związków, a mówiąc bez ogródek propagujący zdradę.

W ostatnich dniach zaobserwował wzrost wpisujących się do portalu kobiet poszukujących nowych, poza związkowych znajomości. Apogeum nowych rejestracji przypadało szczególnie w godzinach transmisji meczów z Mistrzostw Świata. Zjawisko zainteresowało założycieli portalu, którzy postanowili bezpośrednio zapytać rejestrujące się kobiety o przyczynę ich rejestracji na portalu akurat teraz.

52% ankietowanych kobiet odpowiedziało, że podczas transmisji meczów piłki nożnej z mistrzostw świata w tejże, ich partner znika dla świata i dla nich i staje się nieosiągalny. 30% kobiet z kolei odpowiedziało, że ich partner jest do ich dyspozycji jedynie w minimalnym stopniu, a dla 18% stopień ten wzrósł do poziomu akceptowalnego.

No cóż, podczas gdy mężowie, narzeczeni i życiowi partnerzy bezstresowo, a wręcz bardzo relaksacyjnie zatapiają się w świecie dwóch bramek, okrągłej piłki, piwa puszkowego lub butelkowego i chipsów paprykowo – cebulowych, ich piękna połowica knuje zdrady w Internecie, bo czuje się opuszczona i zaniedbana.

Zaraz, zaraz, drogie panie, bo będzie nam odpłaconym pięknym za nadobne. Gdy w w niedalekiej przyszłości będziecie chciały wybrać się do fryzjera, kosmetyczki, czy na łowy na wyprzedażach, albo po prostu na plotki z koleżankami bądźcie na baczności, bo po mistrzostwach Europy w piłce, męski świat powróci na swoje miejsce i wtedy oni zaczną buszować po zdradzieckich portalach.
Więcej tolerancji panie dla panów i ich niewinnej miłości do piłki i odwrotnie.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/8 lat temu
gdy kobiety wychodza na zakupy, do fryzjera albo z dzieckiem do lekarza to dla faceta jest upragniona chwila wolności i rozebranych panienek. A gdy męzczyzni ogladaja piłkę nożna , to kobiety maja być cicho, pilnować dzieci i całego domu, zapełnic lodówkę i donieść piwa.Jaki z tego morał; mamy byc zawsze tolerancyjne , bo albo milośc do piłki albo do panienek. A my żony to kim niby jesteśmy. Skoro nasi mężowie lubią prezentowac komplementy obcym panienka to kazda zona tez chce takich komplementow, tylko że dostanie je jedynie od innego męża. wiec zostaje tylko internet żeby nie zwariować od tej tolerancji