Cuckold fot. Fotolia

Objawy zdrady

Problem niewierności - czy dotyczy również Twojego partnera?
Joanna Szczepaniak / 15.02.2016 16:53
Cuckold fot. Fotolia

Zdrada... coś, co rujnuje nam obraz pięknej miłości. Sprawia, że tracimy zaufanie do ludzi, szczególnie do mężczyzn. Odbiera nam pewność siebie i poczucie własnej wartości. Nie jest tajemnicą, że mężczyźni zdradzają, więc warto czasem o tym pamiętać. Kiedy jego zachowanie zaczyna być niepokojące - warto dowiedzieć się, jakie mogą być objawy zdrady.


1. Drażliwy telefon

Nagle zaczyna bacznie pilnować, czy aby nie zaglądasz do jego telefonu. Stara się mieć go cały czas przy sobie, wręcz nie rozstaje sie z nim. Absolutnie nie pozwala na to, abyś przeczytała jego SMS-a, wiadomość z Facebooka czy odebrała przychodzące połączenie. Gdy przypadkiem przekładasz jego telefon - on staje się nerwowy, choć stara się to ukryć. Miej się na baczności!

2. Notoryczne spóźnienia

Każdemu może zdarzyć się spóźnienie, ale jeśli on ciągle to robi i za każdym razem pojawia się nowy powód spóźnienia, dobrze jest kiedyś sprawdzić, czy facet mówi prawdę. Możesz zabawić się w detektywa i np. poczekać na niego pod jego pracą. Nie chodzi o to, aby wpaść w jakiś obłęd i go śledzić, ale jednorazowa akcja tego typu pozwoli nam dowiedzieć się, czy on mówi prawdę.

3. Unika seksu

Każdy z nas ma swoją wytrzymałość i potrzeby. Więc jeśli on uprawia seks z inną kobietą, dla Ciebie nie będzie już miał tyle czasu i ochoty. Jeśli wiele razy odmówi romantycznego wieczoru w sypialni, to powodu można upatrywać się w innej kobiecie. Szczera rozmowa w takiej sytuacji to podstawa. Postaw sprawę jasno i nie bój się trudnych pytań. Może on po prostu ma jakiś problem ze sobą? Może przez stres w pracy stracił ochotę na seks?

4. Unika planowania

Jeśli facet jest już z inną i planuje rozstanie to raczej nie będzie chciał inwestować np. 5 tysięcy złotych na wyjazd z Tobą do ciepłych krajów. Jeśli on wspominał kiedyś, że chciałby wybrać się na urlop, a teraz nie ma już takiej ochoty to może być dla Ciebie alarm. Kiedy proponujesz wyjazd, a on znajduje dziesiątki przeszkód ku temu, to być może nie chce wybiegać aż ta daleko w przyszłość i nie chce inwestować pieniędzy w wyjazd, który być może nigdy się nie odbędzie.

5. Zmiana w wyglądze

Czasem nawet nie zdajemy sobie sprawy jak bardzo inni wpływają na to jak wyglądamy. Poznawanie nowych osób sprawia, że wpływa to na nasz ubiór, zachowanie, czasem nawet na to jak się... śmiejemy! Dlatego jeśli on zmienił styl, zmienił sposób bycia, bardziej stara się niż zwykle, ale widzisz, że nie dla Ciebie, to również alarmująca sytuacja.

Więcej na temat zdrady:


SKOMENTUJ
KOMENTARZE (7)
/03.09.2017 22:41
Jesli koles ma seks w ramach nagrody to nic dziwnego ze predzej czy pozniej bedzie szukal pocieszenia w innych ramionach. Wiele kobiet ktore notorycznie w lozku mowia kolesiowi nie same sa sobie winne. Bo traktuja seks jak szantaz emocjonalny. Zdrada sie zdarza ale to nie jest przyczyna rozpadu zwiazku. Osobiscie zdrada dla mnie oznacza, ze czegos w zwiazku zabraklo ludzie ktorzy sie kochaja sie nie zdradzaja. Nigdy bym takiej osobie nie zaufala. Ale bawienie sie detektywa i zlodzieja niczemu nie sluzy. Nigdy nie mialam w tej kwestii watpliwosci bo nie mialam nigdy niczego sobie do zarzucenia.
/22.03.2017 21:58
Moim zdaniem jeżeli mamy obawy, podejrzenia, coś nas niepokoi - trzeba to sprawdzic. Jeżeli sami nie możemy, jeżeli nikt bliski pomóc nie moze - wtedy detektyw. Na takich sprawach zna się, choćby z moich okolic, Wrocław, detektyw Skrzypek z tego co wiem. Nie ma co opierać się tylko na domysłach i podejrzeniach!
/03.09.2014 19:03
Wiem co czujecie dziewczyny. Przezyłam zdradę, ale wcześnie się zorientowałam dzięki programowi szpiegowskiemu NinjaLogger. Nie zdążyłam się zbytnio zaangażować.
POKAŻ KOMENTARZE (4)