Co robić żeby on zaprosił na randkę

Chłopak zaprosił mnie na randkę fot. Fotolia
To warto wiedzieć!
Joanna Szczepaniak / 02.04.2014 08:42
Chłopak zaprosił mnie na randkę fot. Fotolia
Wpatrujesz się w jego zdjęcia. Codziennie wchodzisz na jego profil na Facebooku. Czytasz jego stare SMS-y do ciebie. Potrafisz godzinami opowiadać swojej przyjaciółce o tym, jaki on jest wspaniały. Niestety mimo tego nie byliście jeszcze na żadnej randce. Co zrobić żeby on zaprosił cię na randkę?

Porada pierwsza - kontakt wzrokowy

Kobiety bardzo często nie doceniają tego magicznego sposobu pokazania facetowi, że jest dla nas kimś więcej, niż tylko jednym z wielu kumpli. Czasem jedno wymowne spojrzenie może zdziałać cuda i sprawić, że zaproszenie na randkę od wybranego przystojniaka pojawi się błyskawicznie!


Porada druga - uśmiech

Ponura twarz nigdy nie zachęca do tego, aby zbliżyć się do danej osoby. Jeżeli jesteś w barze i wpadł ci w oko przystojniak - koniecznie uśmiechnij się do niego! Wystarczy jeden uśmiech i jeśli on będzie tobą zainteresowany, powinien w jakiś sposób je odwzajemnić. Niestety jeśli trafisz na wyjątkowo nieśmiałego faceta, ten typ raczej nie odważy się zaprosić się na spotkanie.

Porada trzecia - wykorzystaj Facebooka

Nie ma w tym nic złego, jeśli jako pierwsza zaprosisz go do znajomych. Nic nie ryzykujesz, jeśli napiszesz do niego wiadomość w celu nawiązania konwersacji. Jednym słowem - warto wykorzystać wirtualne serwisy społecznościowe do nawiązania bliższego kontaktu i być może - umówienia się na randkę.

Porada czawrta - wykorzystaj wizytówkę

Jest taki trik, który często wykorzystywany jest przez kobiety np. w barach i klubach. Jeśli podoba ci się jakiś przystojniak i chciałabyś, aby on zaprosił cię na randkę - spraw aby dostał twoją wizytówkę. Możesz wręczyć mu ją sama i tajemniczo wyjść z lokalu, a jeśli jesteś nieśmiała - wykorzystaj koleżankę, która przekaże wizytówkę i wskaże kto jest jej właścicielem. Potem możesz już tylko czekać.

Porada piąta - nie czekaj!

Weź sprawy w swoje ręce i... sama zaproś go na randkę! Bardzo często nie opłaca się czekać albo robić jakieś podstępy. Żyje się tylko raz, niektóre okazje do wykorzystania są tylko raz, dlatego warto czasem zrobić ten pierwszy krok! Lepiej żałować coś, co się zrobiło niż coś, czego się nie zrobiło i nie zrobi się już nigdy. Niewiedza o tym czy mogło Wam się udać jest absolutnie najgorsza!

Więcej o randkowaniu:

Redakcja poleca

REKLAMA