5 rzeczy, o które nigdy nie powinnaś prosić swojego partnera (męża też nie)

Każesz mu wybierać między tobą a jego matką? Tylko nie to. Zobacz, co może zrujnować wasz związek.


3. Oczekiwać, że stanie się innym mężczyzną
Jedną z podstawowych rzeczy, którą kobiety powinny mieć zawsze w tyle głowy, wchodząc w związek, to że mężczyzna się nie zmieni. I ona też go nie zmieni. Jeśli planujesz wyjść za niego za mąż i przymykasz oko na jakieś jego niedoskonałości albo cechy charakteru licząc, że w cudowny sposób je wyeliminujesz, nic z tego. Nie oszukuj się. Albo jesteś w stanie zaakceptować swojego mężczyznę takim, jaki jest, albo zadaj sobie pytanie, czy chcesz z nim być.
Warto skupić się na pozytywnych cechach, które są dla ciebie ważne, a mniejszym, które nie mają aż takiego przełożenia, dać się usunąć w cień (i nie nakręcać się nimi aż tak).
 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/01.05.2019 23:06
Z tym ogladaniem sie za innymi kobietami to sie nie zgodze, ale mowa o typowym ogladaniu sie a nie zwyklym spojrzeniu, ktore trwa sekunde albo dwie. Jesli facet sledzi kobiete wzrokiem a pozniej jeszcze obraca sie i nadal sie za nia gapi to czy to jest normalne? Nie sadze, jak ja mam sie wtedy czuc? A bylam w takiej sytuacji, jak rowniez bylam w innej sytuacji, kiedy siedzialam z kolegami i zaden z nich nawet nie zwrocil uwagi na inne kobiety przechodzace obok, bo zajeci byli moim towarzystwem. Wiec jak to jest, ze jedni faceci nawet nie zauwazaja innych kobiet podczas gdy inni bezczelnie ogladaja sie za innymi, nawet gdy sa w towarzystwie swojej dziewczyny?
/01.05.2019 22:22
Snow głupoty piszesz :P Ja wymagam of mojego faceta żeby pomagał mi w domu z codziennymi obowiązkami. Pogadałam z nim szczerze, że denerwuje mnie to jak po pracy siada do komputera i gra podczas gdy ja muszę ugotować, pozmywać po obiedzie, umyć podłogę, wstawić pranie. Obiecał poprawę i jest na prawdę dużo lepiej . Wiadomo,że spojrzy na inne dziewczyny czasem mi powie : "Patrz ładną koszulkę ma ta dziewczyna" "Fajny kolor włosów" "Może częściej chodź w rozpuszczonych włosach, ta dziewczyna fajnie tak wygląda" i serio nie oznacza to,że chce ją przelecieć. Mam szwagierkę, która jest chorobliwie zazdrosna o wszystko i wszystkich i szwagier nawet "cześć" sąsiadce czy koleżance ze szkoły nie może powiedzieć i serio nie wygląda to dobrze...bez przesady . Kwestia zaufania to najważniejsza kwestia w związku ...mnie też zachowanie teściowej wkurza i mówię o tym mojemu ale w życiu bym mu nie kazała wybierać. Jakbyśmy się dziewczyny czuły jakby nam tak faceci kazali wybierać.
/01.05.2019 10:39
Według artykułu najlepiej nic nie wymagać od faceta, a uwagę można mu zwrócić dopiero jak inną kobietę poprosi o numer telefonu... ta jeśli poprosi to od razu przyleci Ci o tym powiedzieć. Co za głupoty