10 prawd o mężczyznach, skrywanych przed kobietami

10 prawd o mężczyznach, skrywanych przed kobietami

Drażniące jest to, co kobiety piszą na temat mężczyzn i tego czego oczekują od związku. W tej sprawie prawda jest prosta - kobiety nie wiedzą więcej o mężczyznach, niż mężczyźni wiedzą o kobietach.
/ 05.02.2016 12:13
10 prawd o mężczyznach, skrywanych przed kobietami

Drażniące jest to, co kobiety piszą na temat mężczyzn i to, czego czasami oczekują od związku. Tymczasem kobiety nie wiedzą więcej o mężczyznach, niż mężczyźni wiedzą o kobietach.

Komunikacja w związku z reguły nie jest tak rozwinięta, jakby chciała tego płeć piękna. Kobiety wymagają od mężczyzn otwartości w wypowiadaniu swoich uczuć, gdy w końcu faceci są szczerzy, to okazuje się ,że paniom to nie odpowiada. I koło się zamyka, a wzajemne rozczarowania rosną. Koniec z hipokryzją, pokazujemy 10 prawd na temat mężczyzn.

1. Tak, uwielbiają seks

Mężczyźni kochają seks i lubią różnorodność w seksie. Uwielbiają też zadowalać kobiety, a najbardziej te które również podzielają ich pasje seksu. Nie ma w tym nic złego, ta intymna chwila działa relaksująco, usuwa negatywne emocje i zbliża partnerów.

2. Mężczyźni nie będą romantyczni, jeśli kobieta komplikuje codzienność

Jeśli chcesz, by facet miał fantazję, nie zaczynaj armagedonu z powodu nieopuszczonej deski sedesowej, nie zabijaj go wzrokiem gdy zapomni wynieść śmieci, bądź rozrzuci skarpetki po podłodze. On nie robi ci kłótni o to, że w łazience przeważają twoje rozrzucone kosmetyki.

3. Faceci pasjonują się tym, czego kobiety nie tolerują

Jeśli facet mówi ci zatem, że nielubi mocnych filmów akcji, motocykli, South Parku, sportu, Simpsonów, alkoholu, samochodów, innych kobiet itp., to z pewnością kłamie. Być może robi to, by cię oczarować. Oni mają doskonałą świadomość jakich mężczyzn kobiety poszukują, ich zainteresowania nie zawsze pasują do definicji dojrzały, romantyczny, wrażliwy.

4. Nie przepadają za  typowo „babskimi” zajęciami

Jeśli czytają albo oglądają z tobą „Dziennik Bridget Jones”,  „Amelie” albo „Romeo musi umrzeć”, to tylko dlatego że, oczekują czegoś w zamian, jakieś rekompensaty za ich chwilowe ignorowanie męskiej natury i nieodpartej pokusy, że przez cały film chciał wziąć cię w ramiona.

5. Dobowy plan mężczyzny jest wypełniony zadaniami

Z reguły wygląda następująco: około 7 godzin snu, 10 godzin na pracę, 2 godziny na odpoczynek, 90 minut siłowni i tyle samo na gotowanie, jedzenie i prysznic. Zostaje około jedna godzina „dla nas”, albo „dla mnie”. Dla dobra obojga sprawiedliwie podziel ten czas i „zrelaksuj się”, ponieważ po seksie nabieramy większego dystansu do problemów i stresów dnia codziennego, które chwile wcześniej nastręczały zbędnych negatywnych emocji.

6. Kobiety mają zimne dłonie, stopy, pośladki i inne części ciała

Męska część populacji nie jest  przeznaczona do ocieplania, właściwie to faceci szybciej tracą ciepło niż kobiety. Zasada więc jest prosta - albo je sama ogrzej, albo trzymaj je przy sobie.

7. Mężczyźni są na tyle gotowi do poświęceń, na ile zależy im na kobiecie

Rośnie to bardzo proporcjonalnie i naprawdę potrafią zrobić wiele, wręcz nie ma dla nich rzeczy niemożliwych. Dlatego jeśli widzisz, że twój „przyjaciel” jest zawsze gdy go potrzebujesz, to pewnie skrycie chce zostać twoim partnerem.

8. Gdy słyszą od kobiety „musimy porozmawiać”, oznacza to dla nich to samo co „jestem wkurzona”

Nic bardziej nie przeraża faceta jak taka rozmowa. Rozciąga się w nieskończoność i jej puenta znajduje się co najmniej w innej galaktyce. Nie pozostaje nic innego jak wysiedzieć, kiwnąć głową i się nie odzywać. Nie dziw się, że on nie wygłosi sensownej odpowiedzi skoro sama nie wiesz, co było najważniejsze w potoku twojego monologu. Im mniejsza treść tym lepszy sens.

9. Mężczyźni nie cierpią randek

Dlaczego? Są stresujące i muszą  na nich kłamać. Nie mogą długo zwlekać ze zdobyciem  partnerki, dlatego zmyślają co czują w typowo kobiecych dziedzinach i rozrywkach, pokazując jacy są wrażliwi. Abstrakcją jest rozmowa o romantycznym i oryginalnym pomyśle bohatera filmu podjeżdżającego limuzyną po swoją wybrankę. Z upragnieniem czekają na dzień, w którym po wszystkich tych poświęceniach nie będą musieli więcej udawać. Zaakceptuj to, że jesteś kobietą a on mężczyzną, nie bez powodu ten podział przeciwieństw się przyciąga.

10. Nieuczesane i niepomalowane wcale nie wyglądacie dla nich pięknie, ani tym bardziej słodko

Nie lubią doradzać jak masz się ubrać, jak masz się pomalować ani tym bardziej słuchać o tym jak były ubrane koleżanki z zajęć od jogi. Nie pokaże ci nowej sukienki od Macieja Zienia mówiąc „kochanie ta sukienka ma piękny krój, śliczny kolor, ciekawa teksturę i cudownie podkreślałaby twoje oczy”. Od złotych porad są twoje przyjaciółki.

Pamiętajcie, jesteśmy tylko ludźmi. Takich stworzyła nas natura, kierują nami naturalne mechanizmy, a nie dorobione do nich ideologie. Dlatego im prostsze są nasze relacje tym łatwiej i spokojniej jest nam iść przez życie.

Zobacz także:

7 rzeczy, które powinnaś wiedzieć o partnerze
Sposoby na rutynę w związku
Znaczenie przytulania w związku