Seksowinki lipcowe

Tym razem o maczaniu tamponów w wódce, zabójczych wibratorach oraz nagich kawiarniach.
/ 13.07.2011 06:09

Tym razem o maczaniu tamponów w wódce, zabójczych wibratorach oraz nagich kawiarniach.

Młodzież znowu błądzi
Niemiecka policja donosi o rosnącej liczbie przypadków nastolatków, które próbują poddać się działaniu alkoholu poprzez… tampon. Zanurzony w wódce jest aplikowany do pochwy lub odbytu (chłopcy) i pozwala cieszyć się upojeniem bez wzbudzającego podejrzenia rodziców zapachu z ust. Nie trzeba tłumaczyć, że pomysł jest idiotyczny - nie dość, że mało skuteczny, to jeszcze niszczący dla środowiska intymnego z ryzykiem uszkodzenia ścianek pochwy oraz poważnych infekcji. W marcu 14-letnia dziewczynka zemdlała na festiwalu w Konstancji wskutek szoku toksycznego po zaaplikowaniu pijanego tamponu. Ręce opadają.

Niebezpieczne seks-zabawki
Magazyn „American Scientific” opublikował niedawno artykuł przypominający klientom seks-shopów, że ich ulubione gadżety to niekoniecznie fraszki-igraszki. Powstaje właśnie baza on-line, która ma pomagać wyjaśniać kwestie bezpieczeństwa tej i owej zabawki. Z dotychczasowych doświadczeń wiemy, że wibratory mogą powodować porażenia nerwów, nakładki na penisa gangrenę zacnego członka, zaś wibrujące kuleczki analne mają tendencję do gubienia się w jelitowych otchłaniach. Szacunki amerykańskie mówią o siedmiu tysiącach obywateli, którzy zgłosili się na pogotowie w ciągu dekady z powodu źle działających urządzeń erotycznych. Nie trzeba geniusza, żeby domyśleć się, że przynajmniej kilka razy tyle nie przyznało się z powodu wstydu zrzucając winę na suszarkę…

Latte ale topless
W Stanach kofeina przestaje wystarczać do pobudki - już kilka kawiarni w San Jose oferuje swoim gościom widoki zgoła inne niż tylko pianka w filiżance. Nagie kelnerki odsłaniające ponoć „wszystko” podają małą czarną, co podoba się klientom piszącym recenzje w stylu „doszedłem w spodniach”, ale nie podoba się…ich żonom. W rzeczy samej wściekłe gospodynie z South Bay rozpoczęły kampanię przeciwko nagiej kawie oczywiście zasłaniając się dobrem dzieci. Na szczęście policjanci zasłaniają się wysoką przestępczością wśród gangów i nie nasyłają na gorące barristki grup anty-terrorystycznych. Czemu kobietom tak trudno przełknąć kawę przy nagich piersiach?