Seks - skrywane tejemnice gwiazd

Co historycy skrywają przed opinią publiczną? Okazuje się, że wiele znanych osób miało poważne problemy z seksem lub... psychiką!
/ 02.11.2007 20:56

Co historycy skrywają przed opinią publiczną? Okazuje się, że wiele znanych osób miało poważne problemy z seksem lub... psychiką!

Seks - skrywane tejemnice gwiazd

Fot. ONS

Historyczne ciekawostki z życia seksualnego sławnych osób:

Francois Faure

Francois Faure, Prezydent Francji, zmarł w 1899 r. z członkiem w ustach pewnej pani. Gdy kochanka zorientowała się, że sztywność głowy narodu nie ma związku z podnieceniem, dostała takiego napadu paniki, że zablokowała się jej szczęka. W efekcie dopiero pracownicy paryskiego szpitala uwolnili penisa zeszłego prezydenta.

Fatafehi Paulaha

Z kronik kapitana Cooka wynika, że podczas wizyty w Tongo w 1777 r. żeglarz natknął się na fenomen króla Fatafehi Paulaha, który uważał, że jego monarszym obowiązkiem jest odbierania dziewictwa każdej podwładnej. Szacuje się, że za życia król Fatafehi zdeflorował 37,800 kobiet.

Marylin Monroe

Marylin Monroe, symbol seksu, bogini mężczyzn, kochanka J.F. Kennedy’ego, Franka Sinatry i Joe DiMaggio, cierpiała na anorgazmię. Ponoć pierwszy orgazm udało jej się osiągnąć dzięki pomocy terapeuty dopiero na krótko przed śmiercią. Oskar za osiągnięcia w sypialni należał się jej więc bez dyskusji!

Thomas Jefferson

Thomas Jefferson wyznał na łożu śmierci, że uwielbiał zawsze wielkie pupy. Wcześnie zrobił małżonce, która była jego kuzynką i wdową w wieku 23 lat (po dziwnym wypadku męża) sześcioro dzieci oraz jeszcze kilka niewolnicy.

Adolf Hitler

Adolf Hitler zamawiał dla swoich żołnierzy zabawki seksualne, aby zapobiec szerzeniu się chorób wenerycznych w armii III Rzeszy. Nazistowscy technologowie pracowali więc nie tylko nad czołgami, ale też silikonowymi uprzyjemniaczami czasu, które w przyborniku niemieckiego żołnierza znalazły się już w 1940 r. Dwa lata później żołdacy odmówili korzystania z niebieskookich lalek z obawy przed drwinami brytyjskich oficerów.

Maria Bonaparte

Maria Bonaparte, prawnuczka brata małego Cesarza, spędziła życie i majątek na studiowaniu przyczyn anorgazmii… z powodów bardzo osobistych. Podczas badań stwierdziła ona, że za problemy w szczytowaniu może odpowiadać dystans między łechtaczką a pochwą i zażyczyła sobie operacyjnego przesunięcia własnej „fasolki”. Niestety, do wielkiego „O” i tak jej do nie zbliżyło…

Alfred Kinsey

Alfred Kinsey, jeden z najsłynniejszych seksuologów w dziejach i jej zdecydowany pionier zasłynął z ofiarnego poddawania się eksperymentom dla dobra nauki. W rzeczywistości profesor wykorzystywał własną żonę, współpracowników oraz nieletnich studentów do rozmaitych orgii i seksu zbiorowego, którzy przyniosły podstawy dla nowoczesnej wiedzy o erotyce człowieka.

Cesarz Neron

Cesarz Neron nie pozostawał daleko w tyle za swoim wujem Kaligulą. Słynny podpalacz miał wiele żon, w tym jedną rodzaju męskiego oraz jednego męża, zaś dla rozrywki kazał przywiązywać ludzi do pali i biegał pomiędzy nimi w skórze zwierzęcia atakując ich obnażone genitalia.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)