Seks-pozycje... karkołomne

Dla odważnych i ambitnych… i nieźle skoordynowanych par, którym Kama Sutra nie straszna w żadnym wydaniu…
/ 13.11.2011 10:58

Dla odważnych i ambitnych… i nieźle skoordynowanych par, którym Kama Sutra nie straszna w żadnym wydaniu…

Trójkąt bermudzki
Mężczyzna kładzie się na plecach z poduszką wygodnie podtrzymującą głowę (1). Kobieta wygina się do tyłu klęcząc nad biodrami mężczyzny, zwrócona twarzą w kierunku jego stóp. Ciężar ciała spoczywa na podpartych ramionach (2). Kobieta unosi się i opada na jego biodra, podczas gdy on używa sobie komfortu wejścia od tyłu (3).

Hydrant
Ona klęka przed krzesłem i opiera przedramiona o siedzenie (1). On wchodzi w nią od tyłu jedną ręką opierając się o krzesło, a drugą kładąc na jej biodrze (2). Kobieta unosi jedną nogę do góry i zahacza ją o jego biodra (3, 4). Prostując uniesioną nogę można wspaniale zmieniać kąt penetracji.

Samolot
Kobieta klęka obiema nogami na krześle (1) po czym unosi jedno kolano do góry, aby partner mógł je złapać (2). Dla lepszej podpory ona trzyma się za oparcie krzesła, podczas gdy on napiera biodrami (3). Mężczyzna cały czas jest w pozycji stojącej i manewruje kątem penetracji za pomocą podtrzymywanej nogi partnerki (4).

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (11)
/16.02.2012 13:16
Pozycja piesek to była tuz przed Sylwestrem - wciągnął mnie na seks w szpilkach pod prysznicem. Było bosko - to jak owoc zakazany - w sukience, butach, on w koszuli, tylko krawat poluźniony. Ale butki się rozluźniły i je musiałam sprzedać ze stratą na allegro (strata 150 zł). Teraz na przeprosiny kupił mi fantastyczne czarne sandałki na szpilce od zary (są na przykład w idolo.pl zara czarne sandałki na szpilce kolekcja wiosna 2012). Dziewczyny - niebotyczne szpile a wygodne jak by były o połowę niższe. teraz nie wchodzę już pod prysznic, ale one są fantastyczne do seksu od tyłu, cudownie - miałam na sobie tylko króciutką plisowaną (też od Zary) na gołe ciało i te sandałki. W nich jakos, wiecie, pupa się zadziera czy co bo nigdy przedtem nie miałam półgodzinnego ciągłego szczytowania. Mo też zrobił co swoje kilka razy pod rząd; teraz mam tylko drobny problem - mam plamy z tyłu na plisach i sie zastanawiam czy to sprać (normalnie by zeszło) Ale może sie tylko rozmaże? i to akurat na suwaczku? Dziewczyny,JAK TO CZYŚCIĆ?. Może lepiej wykruszyć? Nie chce dla odmiany stracić teraz sukienki!
/03.11.2011 17:51
hmmm..nic nadzwyczajnego..spodziewałam się czegoś więcej po tym artykule :/
/11.01.2012 16:27
racja :)
POKAŻ KOMENTARZE (8)