Kobieca przyjemność - necking

Necking to pieszczoty szyi, której całowanie i gładzenie może doprowadzić kobietę na skraj miłosnej ekstazy!
/ 21.08.2013 12:29

Kobiecie ciało pełne jest sekretnych zakamarków, których pieszczenie powoduje słodki dreszcz podniecenia przebiegający wzdłuż pleców. Jednym z nich jest niezwykle wrażliwa na pieszczoty szyja, której całowanie i gładzenie może doprowadzić kobietę na skraj miłosnej ekstazy!

Zobacz: Drapanie po plecach – ulubiona pieszczota Polaków

Necking - uwielbiane przez kobiety pieszczoty szyi i karku

Fot. Fotolia

Tak zwany necking (z ang. neck - szyja, kark) to jedna z możliwości szerokiej gamy pieszczot zwanej pettingiem, czyli pieszczot o charakterze erotycznym, których celem nie jest pełny akt seksualny. Doskonale znany przez nastolatków, który pierwszy stosunek seksualny mają jeszcze przed sobą oraz doświadczonych par, które lubią ten rodzaj bliskości.

Necking, jak sama nazwa wskazuje, skupia sie na pieszczotach szyi i karku, lub bardziej ogólnie: górnych partii ciała - niezwykle wrażliwych na bodźce miejsc na ciele kobiety. Głaskanie, całowanie, podgryzanie tych okolic to dla wielu kobiet jedna z ulubionych form pieszczot, która może być celem sama w sobie lub też stanowić słodki wstęp do czegoś więcej...

Szyja, ze szczególnym uwzględnieniem karku, to wyjątkowo wrażliwa strefa erogenna. Właśnie w tych miejsach znajduje się wiele zakończeń nerwowych, których pieszczoty mogą być dla kobiety doskonałą formą relaksu i odprężenia lub zachętą do aktu miłosnego.

Okolice szyi to również dobre miejsce, od którego można rozpocząć pieszczoty, a następnie przesunąć się w kierunku ust oraz piersi - kolejnych wrażliwych stref erogennych.

W poszukiwaniu innych stref erogennych na ciele kobiety, koniecznie przeczytaj:

Top 6 kobiecych stref erogennych!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)