para, walentynki, serce

Jak on chciałby spędzić Walentynki

Fajna kolacja, romantyczny spacer - to nasze pomysły na Walentynki. A faceci? Czy tego dnia myślą tylko o "jednym"?
/ 06.06.2019 05:08
para, walentynki, serce

"Recepta na udane walentynki to dużo seksu i brak badziewnych gadżetów. A prezenty? najlepiej po prostu sama dziewczyna - w skąpej. erotycznej bieliźnie:)"
Jarek Gajewski, 22 lata, student

"Moje pomysły na walentynki? Lekki film, albo sztuka, spacer po nieznanym jeszcze parku. Najważniejsze, aby to co się robi, nie odwracało uwagi od istotnych rzeczy - spędzenia tych paru chwil naprawdę razem i bycia tylko dla siebie."
Tomek Górewicz, 23 lata, student

"W walentynki powinniśmy być skupieni na drugiej osobie. jak tego dnia uwieść dziewczynę? Wystarczy być sobą, traktować ja z uwagą. I element konieczny - wzajemna chemia! jeśli jej nie ma, trzeba szukać dalej."
Bartek Milewski, 27 lat, księgowy

"Polecam coś niestandardowego. najlepiej wesołe miasteczko i dom strachu, gdzie groza przenika się z pożądaniem. tam jest pewne, że dziewczyna się przytuli:) Jeśli daję jakieś prezenty to tylko zrobione własnoręcznie. Panowie, którzy nie gotują mogą coś wyrzeźbić, albo zrobić origami."
Rafał Mietelski, 28 lat, account manager

"Na te walentynki planów nie mam ze względu na chwilowy brak partnerki. ale jeśli coś się zmieni miałbym ochotę na weekendowy wyjazd, np. do Kazimierza Dolnego, albo Wrocławia. A atrakcje to trochę zwiedzania, dobre jedzenie i upojna noc w hotelu, który zrujnuje moje finanse na najbliższy kwartał."
Paweł Łukasik, 24 lata, student

"Najlepsza jest randka totalnie niezaplanowana. W zeszłym roku z moją dziewczyną zabraliśmy grupę dobrych znajomych na kręgle. Spędziliśmy ten wieczór w super atmosferze przy dobrych trunkach. Na koniec wszyscy stwierdziliśmy, że były to najlepsze walentynki w naszym życiu. A co w tym roku? To się okaże 14 lutego.:)"
Tomek Kmieciński, 27 lat, socjolog

"Może i jestem trochę dziwny, może wszystkie dziewczyny będą mnie za to ganić, ale ja nie uznaje walentynek! Wydaje mi się, że jak się kogoś kocha, to okazuje mu się uczucie przez cały rok, a nie tylko przez jeden dzień. Ale jeśli już się bawić, to z tą jedyną i nieważne jak i nieważne gdzie."
Mariusz Bliski, 24 lata, student

WNIOSKI: Faceci potrafią być romantyczni! Chętnie zabiorą cię na długi spacer albo niecodzienną kolację. niezależnie jednak od pomysłów na randkę ich działania i tak zmierzają do jednego celu.