Miłosne akcenty na Dzień Zakochanych

Walentynkowy nastrój zainspirował marki do stworzenia miłosnych kolekcji. Zobacz pomysły na prezent!
/ 11.02.2011 07:46

Walentynki, to kolejny pretekst do celebrowania uczuć, szukania upominków dla swojej połówki i tworzenia romantycznego scenariusza wieczoru. A że okazji do miłosnych uniesień nigdy dość, postanowiliśmy znaleźć akcesoria, które uprzyjemnią spotkanie we dwoje.

Przez żołądek do serca
Przygotowania najlepiej zacząć od sporządzenia miłosnego menu. Warto zaskoczyć ukochaną osobę i postawić na pobudzające zmysły afrodyzjaki. Proponujemy czekoladowe fondue, które rozpływa się w ustach i rozpala wyobraźnię. Jeśli podamy je ukochanej osobie w stylowym naczyniu dostępnym w sklepie internetowym Myin.pl, na pewno będzie zachwycona. Do tego romantyczna muzyka, świece i koniecznie owoce do zanurzania w gorącej czekoladzie…

Jak Cię widzą, tak Cię piszą
Walentynkowa kreacja ma odzwierciedlać nie tylko osobowość, lecz również nastrój i emocje. W tym przypadku jest to na pewno nutka zmysłowości. Poprzez strój wyślemy naszemu ukochanemu sygnał, że czujemy się szczęśliwe i atrakcyjne, a nic tak nie działa na facetów jak pewność siebie. Czerwony kolor symbolizuje namiętność i bardzo silnie działa na zmysły. Subtelny krój swetra marki MKM sprawi, że będziemy wyglądać kusząco, ale nie prowokująco. Dla zwolenniczek stonowanej palety barw proponujemy modne skandynawskie motywy, których kolorystyka nawiązuje do Święta Zakochanych. Idealnym uzupełnieniem stroju będzie sukienka podkreślająca kobiece kształty i ekstrawaganckie szpilki.Pikantne szczegóły…
Gdy ogarnie was żar namiętności, zaskocz partnera wyjątkową bielizną. Zmysłowy design i kuszące prześwity, to motywy przewodnie najnowszej walentynkowej kolekcji marki Axami. Rozpalająca zmysły kolorystyka, zalotne hafty i wyraźnie podkreślone miseczki uczynią walentynkową noc jeszcze bardziej wyjątkową.

Słodki relaks
Zimowa aura i zmysłowe przyjemności sprzyjają błogiemu lenistwu. Po wieczorze pełnym wrażeń proponujemy aromatyczną kąpiel we dwoje, relaksujący masaż i obsypanie ukochanego ciała tysiącem pocałunków. Miłosne gadżety pomogą nam utrzymać walentynkowe wibracje - szczególnie polecamy mięciutki koc i podgrzewający atmosferę termofor dostępny na stronie Calvado.pl. Łóżko oświetlone nastrojowym światłem świec, kubek grzanego wina (Myin.pl) i maraton filmowy zwieńczą miłosny tete-a-tete.