Ile wynosi prawidłowa długość członka?

Czy wielkość ma znaczenie? Poznaj statystyczny średni rozmiar członka i sprawdź, ile centymetrów ma mały, średni i duży penis.
/ 9 miesięcy temu

„Czy mój członek ma prawidłową wielkość?” – to pytanie choć raz zadał sobie chyba każdy mężczyzna. Zobacz, co na temat wielkości męskiego przyrodzenia mówią statystyki. W naszym wideo znajdziesz garść faktów i trochę liczb.
Jaki to jest mały członek, a ile centymetrów ma statystycznie duży penis? Oto, co warto wiedzieć o męskim członku.

Dobrze dopasowana prezerwatywa gwarantuje lepszy seks, bo rozmiar ma znaczenieEuropejska mapa penisów!Duże stopy a wielkość penisa

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/8 miesięcy temu
Ja nie wiem ile wynosi poprawna długość i pewnie ile będzie osób na forum tyle będzie zdań, podobnie jaki lepszy i co sprawia więcej przyjamności. Nie mniej mój mąz ostatnio stosował IQman, czy mu sie powiekszył, nie mierzyłam, na pewno jest bardziej twardy i dzięki temu są silniejsze doznania, ale co ważniejsze, znacznie dłużej wytrzymuje, i to akurat mi sprawia przyjamość.
/8 miesięcy temu
Oj nie wiem ile. Sama nie mierzyłam ( chociaż pewnie facet sobie oczywiście zmierzył żeby podnieść swoje ego). Ale na pewno na kilka cm na długość, członek jest również trochę grubszy. Akceptowałam wielkości członka jaka miał wcześniej, ale teraz przy tej wielkości przyznam, że jest o wiele lepiej Na pewno więcej możliwości pozycji :P
/8 miesięcy temu
Tak z ciekawości to ile mu się powiększy?
POKAŻ KOMENTARZE (3)