To będzie walka o dominację, raczej brak możliwego rozwiązania.

Gry erotyczne - czemu nie?

Gry erotyczne są ciekawą propozycją dla par znajdujących się na różnym etapie znajomości. Są początkiem całkiem udanej zabawy, rozrywki i wielu przyjemnych doznań.
/ 03.04.2011 18:11
To będzie walka o dominację, raczej brak możliwego rozwiązania.

Po co nam gry erotyczne?

Po gry erotyczne możecie sięgnąć dla zabawy, gdy znacie się już dość dobrze, ale i dla początkujących kochanków są one ciekawą propozycją - pozwalają przełamać skrępowania i nabrać wzajemnego zaufania. Mimo nazwy gry erotyczne, mogą być one urozmaiceniem wieczoru w gronie znajomych - pod warunkiem, że wszyscy akceptują ich zasady i bawią się równie dobrze.

Dla początkujących i nie tylko

Śledząc propozycje wielu sklepów internetowych zajmujących się dystrybucją gier erotycznych - moją uwagę zwróciła gra "Kochankowie". Po pierwsze dlatego, że można ją śmiało polecić parom, które dopiero się poznają, jak również tym, które chcą na nowo poczuć smak dawania i dostawania niespodzianki. A o jaką niespodziankę chodzi? Wszystko zależy od wylosowanego na dany tydzień zadania.

Tak, każde z Was, na zmianę raz w tygodniu losuje kartę spośród zestawu 26 kart dla niego i 26 kart dla niej. Po wylosowaniu karty masz tydzień na wypełnienie zadania.

Zadania są rożne jedne mają zabarwienie erotyczne, a inne raczej uczuciowe. Zadaniem może być zasypywania partnera miłosnymi listami, albo przygotowanie kolacji przy świecach lub uwiedzenie partnera tańcem.

Jeśli w te grę zagrają osoby na początku znajomości - będą miały szansę lepiej się poznać. Dla par z dłuższym stażem - gra jest doskonałym pomysłem na zapomnienie o codziennych problemach i odkrywanie na nowo partnera i partnerki. Szczególnie dla par z wieloletnim stażem gra może okazać się wyjątkowo zabawna - przywoła wspomnienia, śmieszne wydarzenia z przeszłości, pozwoli z dystansem spojrzeć na związek.

Gra trwa cały rok, więc okazji do śmiechu nie zabraknie.

Polecamy: Jak mieć udany seks?

Dla bliższych i dalszych znajomych

Druga dość ciekawa, moim zdaniem, propozycja to gra "Miłosne Arkana". Można śmiało powiedzieć, że jest to gra wielofunkcyjna - w zależności od wyboru kart może w nią grać jedynie para, albo grupa znajomych. Specjalne oznaczenia na kartach pozwalają również określić "poziom trudności i zaawansowania" zadań zapisanych na kartach. Zadania mogą dotyczyć określonych pieszczot lub być rozkazem zdjęcia części garderoby.

By zagrać należy poznać zasady wykładania kart - nie wszystkie wyłożone karty są zadaniami do spełnienia i nie wszystkie trzeba realizować - można bowiem zmieniać treść rozkazów kartami kontrującymi. A zatem nie tylko o seks tu chodzi, ale i o intelekt stratega, a cóż bardziej podnieca kobiety niż niebezpieczny intelekt partnera.

Czytaj także:  Zagraj w grę erotyczną, by urozmaicić swoje pożycie!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)