Brak ochoty na seks/fot. Fotolia

Co odbiera kobietom ochotę na seks?

Co sprawia, że kobieta nie ma ochoty na seks? Jaką bieliznę wybrać, by nie wystraszyć partnerki? Jak przekonać kobietę do pieszczot oralnych? Dlaczego kobiety unikają seksu z mężczyznami w skarpetkach? O co zadbać przed zbliżeniem?
/ 22.01.2013 12:18
Brak ochoty na seks/fot. Fotolia

Kobiety, choć rzadko mówią o swoich pragnieniach, tak samo jak mężczyźni potrzebują zaspokojenia seksualnego. Dlatego przedstawiamy kilka cennych porad czego panowie powinni unikać, by nie spłoszyć potencjalnej partnerki lub nie musieć słuchać kobiecego narzekania na nieudane życie seksualne.

Brak higieny

Brak higieny jest niestety bardzo powszechny, choć nie żyjemy już w średniowieczu. Pamiętajcie panowie, choćbyście byli przystojni jak aktorzy z Hollywood, żadna kobieta nie pójdzie z wami do łóżka, jeśli za paznokciami zobaczy brud, a w uszach woskowinę.

Przed upojnymi igraszkami warto odświeżyć się pod prysznicem – to oznacza dokładne umycie (mydłem!) wszystkich części ciała (w tym też pępka, w którym potrafią się zbierać różne paproszki).

Stara dziurawa bielizna

My stroimy się dla was w koronki, przebieramy za pielęgniarki i policjantki. Dlaczego zatem nie możecie raz na kwartał kupić sobie ładnych kolorowych bokserek czy slipów? Majtki, które ze starości prawie prześwitują i pamiętają jeszcze czasy liceum, to żaden afrodyzjak.

Przy doborze bielizny należy pamiętać także o jej właściwym rozmiarze. Penis, który przez zbliżeniem wyskoczy nogawką, może rozbawić partnerkę do łez, a wtedy nici z romantycznej atmosfery. 

Zobacz też: Co odbiera mężczyźnie ochotę na seks?

Seks w skarpetkach

Oto właściwa kolejność zdejmowania ubrań:

  • koszula,
  • spodnie,
  • skarpetki,
  • majtki.

Ściąganie z siebie wszystkiego naraz (spodni, majtek i skarpet za jednym zamachem) raczej nie jest dobrym pomysłem. W takim przypadku kobieta pomyśli, że partner śpieszy się tak bardzo z powodu przedłużającego się celibatu. I z pewnością zacznie się zastanawiać dlaczego jej potencjalny partner był skazany na tę przymusową wstrzemięźliwość.

Dlatego, drodzy panowie, rozbierając się, budujcie napięcie, gdyż my też lubimy czasem popatrzeć na dobry striptiz.

Stałe namawianie na pieszczoty oralne

To chyba najmniej przyjemna sytuacja, która może spotkać kobietę w łóżku. Panie nie zawsze lubią tego rodzaju figle, a podstawianie męskości wprost do ust partnerki jest fatalnym pomysłem. Jeżeli kobieta unika takich pieszczot, lepiej porozmawiać z nią o tym w neutralnych okolicznościach. I przede wszystkim – nie naciskać.

Najlepiej będzie, jeśli pokażecie partnerce, że sami lubicie dawać jej w ten sposób przyjemność i nie musi się wam za to „odwdzięczać”. Niech ona też robi to z przyjemnością, a nie pod przymusem.

Zobacz też: Co zrobić, gdy… – kłopotliwe sytuacje w łóżku