Chcesz mieć większe libido - tych 7 produktów ci pomoże

Jak podnieść poziom libido i mieć większą ochotę na intymne zbliżenia? Zmień swoje codzienne menu!
Małgorzata Germak / 26.08.2019 16:10

Są różne sposoby na podniesienie libido. Jednym z nich i na pewno wartym wypróbowania, jest wprowadzenie kilku zmian do codziennego jadłospisu. Eksperci uważają, że te drobne poprawki mogą mieć duże znaczenie i wpływać na popęd seksualny.

Jeśli jesteś zdrowa, masz uregulowaną gospodarkę hormonalną, a mimo to ostatnio rzadziej masz ochotę na seks, wprowadź do menu tych 7 produktów, które zwiększą twój apetyt na seks.

Co wpływa na libido?

Bardzo ważny jest tryb życia, jaki prowadzisz. Jeśli nie odżywiasz się zdrowo, jesteś pod wpływem silnego stresu, nie uprawiasz żadnego sportu, przesadzasz z kawą i używkami, to możesz mieć kłopoty z libido.

Czego unikać?

  • alkoholu - jego pewna ilość może rozluźnić i zrelaksować, a nawet wprawić w erotyczny nastrój, jednak trzeba zachować rozsądek i umiar, bo jeśli przesadzisz, działanie alkoholu będzie przeciwne
  • kawy - jej nadmiar powoduje, że stajemy się drażliwi i napięci, a to nie są warunki, w których ma się ochotę na seks
  • palenia papierosów - dobre krążenie krwi to podstawa podczas stymulacji seksualnej zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Papierosy nie tylko uszkadzają płuca, ale też negatywnie wpływają na krwiobieg.

To teraz pora poznać produkty, które wprawią cię w odpowiedni nastrój - 7 produktów, które zwiększą libido.

Zobacz też:Dlaczego nie mam orgazmu? 5 sposobów na jego osiągnięcie (rady ekspertów)Co mówi o waszym związku pozycja, w której śpicie?