kobieta z kwiatami i mężczyzna fot. Adobe Stock

Kusi cię flirt z mężem, ale nie wiesz jak prowadzić z nim zmysłową grę? Przeczytaj!

Flirt z mężem to wspaniała recepta na spowszednienie związku i nudę w sypialni. Przypomnijcie więc sobie z partnerem dawne uwodzicielskie sztuczki. Aby ułatwić ci rozpoczęcie waszej zmysłowej gry, przygotowaliśmy dla ciebie garść pomocnych wskazówek. Przeczytaj!
/ 29.03.2018 14:26
kobieta z kwiatami i mężczyzna fot. Adobe Stock

Często myślimy, że w małżeństwie flirt jest bez sensu i nawet szkoda zawracać sobie tym głowę. Nic bardziej błędnego! Najlepiej sama się przekonaj...

Na początek dodaj sobie pewności

To ważne, bo gdy ze związku uchodzi energia, nasze poczucie wartości często szybuje w dół. Wydajemy się sobie po prostu niezbyt atrakcyjne i mało kobiece. Zaś z takim nastawieniem do samej siebie  raczej nie wyślesz partnerowi żadnych zmysłowych, zachęcających sygnałów. Aby więc poczuć się lepiej w swojej skórze...

  •  Spójrz w lustro i odpędź krytyczne myśli. Popatrz na swoją twarz, sylwetkę, uśmiech i postaraj się polubić swoje lustrzane odbicie. Przyjdzie ci to bez trudu, gdy skoncentrujesz się głównie na tym, co w tobie piękne i... przypomnisz sobie wszystkie komplementy, jakie usłyszałaś od męża.

Stwarzaj okazje do flirtowania

Wiadomo, nie każdy czas sprzyja prowadzeniu zmysłowej gry. Kiedy partner jest np. zmęczony, spięty czy  próbuje okiełznać rozrabiające na potęgę dzieci, wysyłane przez ciebie uwodzicielskie sygnały mogą go wręcz zirytować. Aby tak się nie stało...

  •  Poproś czasem mamę czy teściową, by wzięła do siebie maluchy na weekend. Dzięki temu oboje poczujecie się bardziej swobodni i odprężeni, co zawsze otwiera partnerów na wzajemne uwodzenie się.
  •  Regularnie umawiaj się z mężem na randki poza domem. Wspaniały klimat do flirtowania stworzy np. wspólny wypad do kina, na kawę czy wieczorny spacer tylko we dwoje.

Kuś go seksownym wyglądem

Mając za sobą dłuższy małżeński staż, zwykle nie zaprzątamy sobie zbytnio głowy domowym ubiorem. Często paradujemy np. w rozciągniętym dresie i podkoszulku, w czym nie ma oczywiście nic złego, jednak dla męża to mało interesujące. Dlatego, aby dobrze rozegrać zmysłowy spektakl...

  •  Od czasu do czasu zaskocz partnera i włóż np. minispódniczkę, bluzkę z dekoltem, a nawet buty na obcasach, jeśli lubisz. Albo zdecyduj się na luźny sweterek opadający z ramienia czy rozpięty kardigan, spod którego widać koronki bielizny. Każdy z tych strojów to doskonała zachęta do flirtu!
  •  Zwykle nosisz związane włosy? Czasem je rozpuść. Atmosferę pierwszych randek, gdy flirtowaliście ze sobą na potęgę, przywołasz też kuszącym zapachem perfum i lekkim makijażem.

Wykorzystuj mowę ciała

Pamiętaj, nic tak nie rozpala w związku dawnego ognia, jak słodka wymiana gestów i spojrzeń! Na czym konkretnie polega ta miłosna zabawa?

  •  Spójrz na partnera z takim samym pożądaniem, jak robiłaś to na początku waszej znajomości.  Możesz przy tym lekko odchylić głowę, leniwie odgarniając włosy z szyi. Mężczyznom te gesty kojarzą się erotycznie, więc dla męża będą jasnym sygnałem: "Wciąż mnie pociągasz".
  •  Delikatnie gładź się po dekolcie, szyi, karku. Te miejsca są bardzo czułe i wrażliwe, dlatego mężczyźni je uwielbiają. Zwrócenie na nie uwagi sprawi, że twój małżonek sam będzie chciał cię tam gładzić i całować.
  •  Baw się przedmiotami. Ich dotyk ( np. gdy gładzisz dłonią brzeg kieliszka) bardzo pobudza męskie zmysły!

Flirt to także komplementy

Nie tylko ty lubisz słyszeć miłe słowa na swój temat, mąż też je sobie ceni. A więc...

  •  Mów partnerowi o tym, co ci się w nim podoba. Pamiętaj jednak, że od ogólnych lepsze są konkretne komplementy, bo sprawiają wrażenie bardziej szczerych. Co możesz chwalić? Choćby zapach jego wody kolońskiej, dobór koszuli czy wnikliwość jego obserwacji. Ważne, byś robiła to często, nie tylko od wielkiego święta!

Polecamy też!

Poznaj swój horoskop miłosny 2018! Co szykuje dla ciebie los?
Gdzie się podziała chemia i pożądanie? Zobacz, jak nabrać ochoty na seks

Tagi: flirt