Horoskop tygodniowy fot. FREE/Ula Bugaeva - kolaż Polki.pl

Horoskop miłosny 2019: Baran, Ryby, Waga, Lew, Rak, Byk, Bliźnięta

Mamy już wielki horoskop miłosny 2019! Specjalnie dla was przygotowała go znana astrolog Mirosława Krogulska!
/ 18.12.2018 14:38
Horoskop tygodniowy fot. FREE/Ula Bugaeva - kolaż Polki.pl

Sprawdź wielki horoskop miłosny 2019! Chcesz wiedzieć czy tegoroczna miłość to coś naprawdę trwałego i mającego szansę na przetrwanie długich lat? Mamy porady dla wszystkich znaków zodiaku!

Sprawdź horoskop miłosny 2019 dla siebie:

 1. Baran
 2. Byk
 3. Bliźnięta
 4. Rak
 5. Lew
 6. Panna
 7. Waga
 8. Skorpion
 9. Strzelec
 10. Koziorożec
 11. Wodnik
 12. Ryby

Baran - 21.03-20.04

W 2019 roku zrobi się spokojniej, bo Jowisz usunie przeszkody z twojej drogi. Znajdziesz pieniądze i wolny czas na przyjemności, a nudni ludzie nie będą zawracać ci głowy.

Saturn w kwadraturze znaku nauczy cię cierpliwie tłumaczyć partnerowi, czego oczekujesz. Wreszcie będzie tak, jak ty chcesz. Samotne Barany będą miały powodzenie. Posypią się propozycje randek.

Byk - 21.04–20.05

W 2019 roku świat należy do ciebie. Uran pomoże pozbyć się ograniczeń. Działaj i patrz w przyszłość, bo zmiany wyjdą ci na dobre. Prawdziwi przyjaciele będą cię wspierać.


Partner cię nie zawiedzie, jeśli postawisz przed nim konkretne zadania. Samotnym Bykom uda się zdobyć kogoś, kto dawno temu wpadł im w oko, a w grudniu Jowisz będzie sprzyjać decyzjom o wspólnym życiu.Bliźnięta - 21.05–21.06

W 2019 roku nabierzesz ochoty na nowe przygody, wyjazdy i zabawę w dobrym towarzystwie. Jowisz przyniesie ci nowe, ekscytujące hobby. Korzystaj z życia!

Nie bądź egoistką, bo razem możecie zdziałać więcej. W czerwcu Wenus w koniunkcji znaku sprawi, że poczujesz się kochana i doceniana. Samotne Bliźnięta będą miały niezwykłe powodzenie. Teraz możesz spotkać kogoś, na kogo od dawna czekałaś.

Rak - 22.06–22.07

W 2019 roku będziesz ostrożna i przewidująca. Uran obudzi twoją intuicję i pomoże pozbyć się z otoczenia osób, którym nie warto ufać. Jesienią pojawią się nowe znajomości.

Nie pozwól, aby inni wtrącali się w twoje miłosne sprawy. Sama wiesz, co jest dla ciebie najlepsze. Samotne Raki nie od razu dadzą się przekonać do nowej relacji, ale w grudniu Jowisz w opozycji wreszcie doda ci odwagi.Lew - 23.07–22.08

W 2019 roku będzie więcej okazji do zabawy i świętowania. Poczujesz, że rodzina jest bezpieczna i z powodzeniem zajmiesz się miłością. Jowisz obudzi namiętność.

Znajdź czas dla partnera, a będzie więcej romantycznych chwil. Odkryjesz, jak wspólne pasje potrafią zbliżyć do siebie ludzi. Wspólny urlop będzie bardzo udany, ale lepiej nie zabierać ze sobą nudnych znajomych. Samotne Lwy czeka gorący wakacyjny romans.

Panna  - 23.08–22.09

W 2019 roku twoje życie stanie się bardziej uporządkowane, a zdrowie i humor też się poprawią. Będzie więcej okazji do zabawy i spotkań z ludźmi, którzy dają ci pozytywną energię.

Zapomnij o tym, co was dzieli i nie bądź taka uparta, bo partner też czasem ma dobre pomysły. Saturn w trygonie znaku sprzyja ważnym wyznaniom i trafnym decyzjom, które zmienią wasze życie na lepsze. Samotne Panny niech uważają na plotki.

Waga - 23.09–22.10

W 2019 roku zabierzesz się za porządki. Pokażesz rodzinie, jak działać szybko i skutecznie. Nie wszystkim się to spodoba, ale w końcu wszystkim wyjdzie na dobre.


Pora na ważne miłosne decyzje. Nie trać swojego czasu z kimś, kto nie jest ciebie wart. Albo się zmieni, albo pożałuje! Samotne Wagi będą wybredne. Dopiero we wrześniu spojrzą na swoich wielbicieli życzliwiej.

Skorpion - 23.10–21.11

W 2019 roku poczujesz się jak gwiazda, bo wszyscy będą chcieli do czegoś cię przekonać. Otoczą cię wartościowi ludzie, a trudne sprawy rozstrzygną się na twoją korzyść.

Będziesz bardziej wyrozumiała dla partnera. Pomagajcie sobie, bo razem macie wielką siłę przebicia. Samotne Skorpiony będą chciały bawić się i flirtować, ale w marcu unikaj romansów w pracy. Za to jesienią łap swoje szczęście.

Strzelec - 22.11–21.12

Rok 2019 sprzyja duchowym poszukiwaniom i rozwijaniu talentów, nawet jeśli ma to oznaczać rewolucję. Życie nabierze tempa, a ty będziesz energiczna.

Wyznaj uczucia, ciesz się bliskością. Problemy, jakie mieliście w poprzednich latach, teraz odejdą w niepamięć. Partner chętnie spełni twoje prośby, bo zrozumie, że z tobą będzie mu najlepiej. Samotne Strzelce wreszcie z powodzeniem ruszą na miłosne łowy. Koziorożec - 22.12–20.01

W 2019 roku sukces zależy od dobrej organizacji. Nie zostawiaj spraw na ostatnią chwilę, unikaj zaległości. W grudniu okaże się, że dałaś sobie ze wszystkim radę i zasłużyłaś na pochwały.

Relacje, które nie dają ci szczęścia, dojrzały do zmiany. Pluton pomoże ci walczyć o swoje miejsce w związku. Samotne Koziorożce nie będą miały czasu na romanse, ale w grudniu pojawi się ktoś, dla kogo warto będzie zmienić stare przyzwyczajenia.Wodnik - 21.01–18.02

Przed tobą aktywny rok. Uran w kwadraturze znaku przyniesie zmiany, na jakie czekasz. Łap okazje, zamiast rozmyślać o przeszłości. Pojawią się nowi przyjaciele, a miłosne życie ożyje.


Jowisz zapewni ci powodzenie, nawet jeśli nie szukasz szalonych przygód. Ktoś atrakcyjny zacznie cię podrywać, a partner będzie musiał bronić swojej pozycji. Przed samotnymi Wodnikami szansa na stabilny związek.Ryby - 19.02–20.03

Neptun w koniunkcji twojego znaku sprawi, że będziesz odważnie szukać inspiracji. Postanowisz codziennie robić coś dobrego dla siebie i podejmiesz się zajęć, które rozwijają.

Staniesz się bardziej uduchowiona i romantyczna. Partner będzie zachwycony twoją wewnętrzną przemianą. Samotne Ryby będą zmysłowe i uwodzicielskie. Szukaj miłości, bo Jowisz w kwadraturze znaku sprzyja szczęśliwym zbiegom okoliczności.Zobacz także:Co ci wróżą gwiazdy? Wielki horoskop na 2019!Co przyniesie nadchodzący tydzień? Poznaj swój horoskop!