Męskie problemy

Czy zawsze się wysypiasz czy też często wstajesz w nocy by oddać mocz? Odczuwasz dolegliwości w jego oddawaniu? Stają się one coraz bardziej dokuczliwe?
/ 20.10.2007 13:47
Czy zawsze się wysypiasz czy też często wstajesz w nocy by oddać mocz? Odczuwasz dolegliwości w jego oddawaniu? Stają się one coraz bardziej dokuczliwe?

Męskie problemyZacząłeś ograniczać płyny, ze względu na naglące parcia na mocz i konieczność jego natychmiastowego oddania? Strach przed „popuszczeniem” moczu i możliwość przebywania w miejscu bez toalety powodują, że przestajesz pokazywać w miejscach publicznych? Czy Twoje życie seksualne zaczyna cierpieć z powodu tych dolegliwości? Nie możesz czekać tylko natychmiast udaj się do lekarza. Masz problemy z prostatą.

Prostata to bardzo ważna część układu płciowego. Jest narządem składającym się z gruczołu i mięśni. Mięśnie prostaty wraz z mięśniami pęcherza moczowego pełnia istotną rolę fizjologiczną – otwierają i zamykają przewód moczowy przy oddawaniu moczu oraz zamykają go podczas wytrysku nasienia.

Męskie problemy wymagają podjęcia męskich decyzji. Należy więc w odpowiednim czasie rozpocząć zdecydowane działania aby poprawić jakość życia swojego i bliskich osób. Wykonaj odpowiednie badania w celu rozpoznania przyczyny dolegliwości, podejmij leczenie. Zacznij przyjmować preparaty łagodzące występowanie uciążliwych objawów.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (4)
/07.12.2012 00:22
U mnie na szczescie problemy z moczem skończyły sie nie problemami z prostatą, ale z zapaleniem pęcherza - łykałem antybiotyk i kapsułki prouro z żurawiną i wit.C i dość szybko przeszło.
/10.12.2010 09:59
mam zbyt szybki wytrysk co mam zrobić
/01.09.2009 11:13
co mam zrobić z zbyt wczesnym wytryskiem
POKAŻ KOMENTARZE (1)