POLECAMY

Prezentacja „Poznaj fascynujący świat pacynek”

Bajkoterapia i praca z pacynkami pomagają dzieciom przezwyciężyć trudne dla nich sytuacje. 5.06.2012 w Warszawie odbędzie się prezentacja „Poznaj fascynujący świat pacynek”, mająca na celu rozpropagowanie wiedzy o tych metodach terapii dziecięcej.
Prezentacja „Poznaj fascynujący świat pacynek”

Bajkoterapia to nowa metoda terapii dziecięcej, która przez czytanie dzieciom bajek pomaga im wyciszyć się i wspomaga rozwój emocjonalny i społeczny.

Spotkanie „Poznaj fascynujący świat pacynek” odbędzie się 5.06.2012 w godzinach 15-18.00 w Warszawie i poświęcone będzie metodzie pracy z pacynką oraz bajkoterapii. W ramach prezentacji uczestnicy będą mogli skorzystać również z ćwiczeń warsztatowych.

Podczas prezentacji będzie można między innymi:

  • dowiedzieć się, jakie są typy pacynek i jak można z nimi pracować,
  • poćwiczyć pracę z pacynkami,
  • dowiedzieć się więcej na temat bajkoterapii,
  • zobaczyć jak wykorzystać pacynkę pracując z tekstem bajkoterapeutycznym (na  przykładzie fragmentów zajęć z Programu Edukacyjnego „Opowieści z Pacynkowa”),
  • otrzymać w prezencie płytę z wydawnictwem Serwisu ABCbaby „Ludzie! Co ja czuję?”.

Wstęp na spotkanie zaproszeni są szczególnie nauczyciele, pedagodzy, psycholodzy i rodzice. Udział jednego przedstawiciela placówki w prezentacji jest bezpłatny, a koszt wstępu dla osób prywatnych i dodatkowych uczestników z placówki wynosi 50 zł. Zgłoszenia należy nadsyłać na adres kontakt@abcbaby.pl do 10 maja 2012.

Zobacz też: „Opowieści z Pacynkowa” – magiczna moc pacynki

Źródło: Informacja prasowa / ab

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)