Pharmaceris S - ochrona przeciwsłoneczna

Stosowanie preparatów chroniących przed promieniami UVA/UVB jest dziś standardem, zwłaszcza u osób mających skórę delikatną, wrażliwą lub problemową. Jednak taka ochrona jest też zalecana osobom w trakcie leczenia dermatologicznego lub poddającym się zabiegom medycyny estetycznej. W takich przypadkach istotna jest nie tylko sama profilaktyka, ale również wysoka skuteczność preparatów przeciwsłonecznych. Dermokosmetyki wchodzące w skład linii Pharmaceris S taką skuteczność zapewniają dzięki specjalnemu systemowi fotostabilnych filtrów UVA i UVB, o podwójnym mechanizmie anty-UV (odbijania i pochłaniania promieni słonecznych).

Pharmaceris S - ochrona przeciwsłoneczna
Hydrolipidowy ochronny balsam do ciala/ Pharmaceris S – polecany do pielęgnacji skóry delikatnej, wrażliwej i problemowej (wymagającej bardzo wysokiej ochrony przed intensywnym nasłonecznieniem, oparzeniami słonecznymi i szkodliwym promieniowaniem UVA/UVB), a także do ochronny skóry po leczeniu dermatologicznym oraz po zabiegach medycyny estetycznej. Krem zapewnia ponad 98% ochronę antyUV oraz minimalizuje ryzyko powstawania zmian barwnikowych i przebarwień. Preparat uzupełnia niedobory lipidów. Głęboko nawilża i odżywia skórę tworząc osłonę zabezpieczającą naskórek przed nadmiernym wysuszeniem. Witamina E przyspiesza odnowę naskórka oraz chroni przed fotostarzeniem. Alantoina koi i łagodzi podrażnienia powstałe w wyniku ekspozycji skóry na słońce. Preparat wodoodporny – dostosowany do potrzeb osób aktywnych. Szybko się wchłania i nie pozostawia na skórze tłustej warstwy. Zalecany osobom po 13. roku życia.

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)