Magnez dla Aktywnych/ Farmapol/

Magnez dla Aktywnych – dzienna dawka w jednej tabletce

Magnez dla Aktywnych z witaminami B6, B2 i B1 firmy Farmapol to suplement diety przeznaczony dla osób po 12. roku życia prowadzących aktywny tryb życia.
/ 09.10.2012 09:58
Magnez dla Aktywnych/ Farmapol/

Magnez dla Aktywnych zawiera 375 jonów magnezu. To 100% zalecanego dziennego zapotrzebowania organizmu na ten pierwiastek. Preparat niweluje skutki nadużywania kawy, papierosów oraz przewlekłego stresu. Korzystnie wpływa na procesy koncentracji i uczenia się.

Ten suplement diety zalecany jest szczególnie w stanach zmęczenia fizycznego i psychicznego. Zwiększa odporność na stres, wzmacnia układ kostny i nerwowy, zapobiega miażdżycy i reguluje rytm serca. Zapobiega skurczom i może być stosowany wspomagająco w zespole niespokojnych nóg. Jedna tabletka na dobę zaspokoi potrzebę dorosłego organizmu na suplementację magnezu.

Preparat Magnez dla Aktywnych przeznaczony jest osób dorosłych i młodzieży po 12. roku życia w celu suplementacji magnezu i witamin: B6, B2, B1.

Źródło: materiały prasowe SUPERB PR/ mk

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)