Czym sugerować się kupując prezent gwiazdkowy dla mężczyzny?

Co powinnaś wiedzieć o mężczyźnie, któremu kupujesz prezent? Zobacz, czym sugerować się przy wyborze prezentu gwiazdkowego dla mężczyzny!

prezent gwiazdkowy dla mężczyzny

Fot. Fotolia

Oto trzy kwestie, które powinnaś rozważyć, zanim zdecydujesz, jaki prezent gwiazdkowy wręczyć mężczyźnie!

1. Jakie hobby ma mężczyzna, którego chcesz obdarować?

  • Sportowiec: zestaw hantli, obciążniki, słuchawki dla aktywnych, inteligentna opaska, kolekcjonerska koszulka reprezentacji lub drużyny, ławka do ćwiczeń, zapach z linii dla sportowców.
  • Geek: kostka lub kontroler do gier (do wspólnej gry na tablecie), książka z nigdy niepublikowanymi grafikami prezentującymi szkice z kolejnych faz powstawania ulubionej gry, mysz z optycznym czujnikiem, smart multishare, wodoodporny czytnik e-booków, „Gotowanie dla geeków”, „Dragon Age” Inkwizycja” na PS4.
  • Kinomaniak: soundtrack z „Guardians Of The Galaxy”, pakiet wszystkich „Gwiezdnych Wojen” na Blu-Ray, zestaw kosmetyków z linii 007 Quantum, Lego Marvel Superheroes na Play Station, „Uczta Lodu i Ognia”, czyli przepisy z „Gry o Tron”.

2. Jaki styl życia prowadzi?

  • Podróżnik: designerski kubek termiczny, powerbank, kamera sportowa, czadowe gogle, przewodnik na city break, książkowe besty: „Długi film o miłości. Powrót na Broad Peak”, „Wiza do Iranu”, „Odkryj, że biegun nosisz w sobie”.
  • Smakosz: nowoczesny smoothie maker, nowość „Natura kuchni polskiej” Wojciecha Amaro, „Pyszne. Na każdą okazję” Anny Starmach, toster do panini, automat do wypieku chleba.

3. Jakie ma potrzeby?

  • Prawdziwy gentleman: gustowny dodatek, np. zegarek, pióro na spotkania biznesowe, wielofunkcyjny trymer, „Rzeczowo o modzie męskiej”.
  • Romantyk: płyty z muzyką: „The Best Love…Ever!”, “To Be Loved”, lampiony i latarenki wiklinowe, cooler do wina lub szampana, filmy: „Listy do M”, „Wypisz, wymaluj…Miłość”, „Jeden dzień”.  
  • Mężczyzna towarzyski: chłodziarka do win lub wyciskarka do soku idealne na przyjęcie gości, muzyczne besty: Artur Rojek „Składam się z ciągłych powtórzeń”, „Siesta. Marcin Kydryński prezentuje”, Queen „Queen Forever”, świecące kieliszki, projektor LCD.

Każda kobieta wie, jak ciężko wybrać oryginalny prezent dla mężczyzny – a najnowsze badania Merlin.pl i TNS Polska tylko to potwierdzają. Dobry i trafiony upominek dla niego to wyzwanie, które można podjąć z sukcesem. Czyż nie warto zawalczyć o to, aby mężczyzna sam zazdrościł sobie prezentu, który otrzyma od swojej drugiej połówki?

Na podstawie badania TNS Polska na zlecenie Merlin.pl

Źródło: Materiały prasowe Telma Communications Agency

Zobacz także: Co mężczyzna chciałby odstać na prezent gwiazdkowy? Wyniki ankiety

Uwaga! Powyższa porada jest jedynie sugestią i nie może zastąpić wizyty u specjalisty. Pamiętaj, że w przypadku problemów ze zdrowiem należy bezwzględnie skonsultować się z lekarzem!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)