POLECAMY

Szukasz sukienki na wesele? Mamy dla ciebie najnowsze hity!

Długa, krótka, z falbankami? No właśnie, jakie sukienki na wesele są teraz modne?
Małgorzata Górecka / 10 miesięcy temu

Moda ślubno-weselna zmienia się w zasadzie co sezon. Pamiętasz, jak to było kiedyś? Na wesele kupowałyśmy strojne kreacje, które potem zajmowały niepotrzebnie miejsce w szafie, bo przecież założenie tej samej sukienki drugi raz nie wchodziło w grę. A teraz? Dziś szukamy sukienki funkcjonalnej, a wiec takiej, która sprawdzi się idealnie na wesele (w zestawieniu z pięknymi szpilkami i elegancką torebką), a którą później śmiało założymy do pracy, czy na spotkanie z koleżankami. O tym, jaką sukienkę wybrać na wesele mówi Joanna Kunc-Mikołajczyk z Sugarfree. 

Wesele tuż tuż, a ty nie masz jeszcze kreacji? Wybrałyśmy najmodniejsze sukienki!

Jakie sukienki na wesele są modne w tym sezonie? 

Idealna sukienka na wesele niekoniecznie musi być kreacja do ziemi, połyskującą tysiącami mieniących się drobinek (chociaż jeśli taka podoba ci się najbardziej, to kup ją śmiało w myśl zasady, że w sukience trzeba się "zakochać"). Jeśli jednak chcesz być trendy, to nie zapomnij o falbanach, które królują w tym sezonie. Drugim mocnym trendem są przezroczystości, które każdej kreacji dodadzą dziewczęcego stylu.

Suknia ślubna - kupić, czy wypożyczyć?

Jakich sukienek nie wybierać na wesele?

Jest wiele niepisanych zasad, które dobrze znamy. Przede wszystkim unikajmy białych kreacji, bo ta zarezerwowana jest dla gwiazdy wieczoru, którą powinna być panna młoda. Warto też zrezygnować z czerni, która w naszej kulturze związana jest raczej z poważnymi lub smutnymi sytuacjami. 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)