Panny Młode z Trójmiasta łączcie się!

W letnią niedzielę, 25 sierpnia, na ulicach Trójmiasta królować będzie kolor biały, koronki, welony i zdjęcia ślubne. To będzie widok niezwykły!
/ 20.06.2013 10:48

W letnią niedzielę, 25 sierpnia, na ulicach Trójmiasta królować będzie kolor biały, koronki, welony i zdjęcia ślubne. To będzie widok niezwykły! 

Panny Młode z Trójmiasta łączcie się!

fot. Naya

Kilkadziesiąt Panien Młodych i fotografowie, którzy walczyć będą o najlepsze ujęcie z tego wydarzenia, w różnych plenerach miasta, znanych i nieznanych, często zaskakujących, wskazanych przez sponsorów akcji.   

Panny Młode z Trójmiasta łączcie się!

A to wszystko dla 4-letniego Kacpra, podopiecznego fundacji Mają Przyszłość.

Kacper cierpi na dystrofię Duchenne’a - najcięższą z postaci postępującego zaniku mięśni, które rozwija się od urodzenia aż do przedwczesnej śmierci, następującej często jeszcze przed ukończeniem dwudziestego roku życia. Rodzice chłopców cierpiących na to genetyczne schorzenie, pokładają nadzieję w zaawansowanych badaniach nad lekiem, który jest szansą dla oczekujących pacjentów. Aby doczekać tej chwili w jak najlepszej kondycji, Kacper musi być codziennie rehabilitowany. I właśnie jego systematyczna rehabilitacja, która jest szansą na lepsze i dłuższe życie Kacpra, jest ostatecznym celem dla wszystkich organizatorów, uczestniczek i sponsorów akcji.  

Ale akcja Panny Młode to również świetna zabawa i wiele korzyści.

Dla Panien Młodych powrót do magicznego dnia ślubu, w którym każda miała szansę poczuć się jak księżniczka z bajki. Dla sponsorów i partnerów możliwość zaprezentowania swojej firmy w sposób niecodzienny i zapadający w pamięć. Dla wszystkich satysfakcja z realizacji pięknej idei i artystyczne zdjęcia, które ten dzień długo będą przypominać.    

A dla Kacpra rzecz najważniejsza, szansa na życie.  

Więcej informacji o akcji Panny Młode znajdą Państwo na stronie: http://www.panny-mlode.pl/

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/24.04.2014 16:27
fajna impreza była