Para młoda na weselu fot. Adobe Stock

Najpiękniejsze życzenia z okazji rocznicy ślubu – czyli jakie?

Rocznica ślubu to jedno z piękniejszych świąt w życiu każdej pary. Jak podziękować drugiej połówce za kolejny wspólny rok?
Wioletta Górecka / 27.12.2018 06:00
Para młoda na weselu fot. Adobe Stock

Kolejny rok małżeństwa za wami, gratulacje! Od dnia ślubu ta data zawsze będzie wyjątkowa w waszym kalendarzu. Zapewne każdego dnia starasz się postępować tak, by twoja druga połowa wiedziała o tym, jak bardzo ją kochasz.

W tym szczególnym dniu wspomnienia chwili, w której wstąpiliście w związek małżeński, warto wyłączyć telefony i świętować rocznicę wspólnego życia.

Taka okazja nie obędzie się bez życzeń! Nawet, jeśli nie jesteś mistrzem słowa, spróbuj ułożyć indywidualne i osobiste życzenia – takie najbardziej zapadną w pamięć i sprawią najwięcej radości.

Najpiękniejsze życzenia z okazji rocznicy ślubu – prosto z serca!

Składając życzenia z okazji rocznicy ślubu, trzeba zadbać o ich odpowiednią oprawę. Zapomnij więc o kartce okolicznościowej z gotowymi życzeniami – to najgorsza opcja, jaką możesz wybrać!

Postaraj się napisać kilka słów od siebie. Nie muszą mieć górnolotnej formy, najważniejsze, by były szczere. Nie układaj ich także na siłę w wierszyk czy rymowankę – nie o formę, a treść w tym przypadku chodzi.

Napisz do swojego męża list, w którym podziękujesz mu za wspólnie spędzone dotychczas lata. Wygraweruj życzenia na prezencie dla niego. Zabierz go na seans do kina, w którym przed filmem wyświetlą się twoje życzenia. Zrób coś, czego zupełnie się nie spodziewa…

Nazwy kolejnych rocznic ślubu - którą obchodzicie w tym roku?

Najpiękniejsze życzenia z okazji rocznicy ślubu – uruchom serce i wyobraźnię…

Nie szukaj gotowych życzeń, które „przerobisz” na własne. To zawsze będzie brzmiało nieco sztucznie i nawet podane w najpiękniejszej oprawie, nie obroni się do końca.

Puść wodze fantazji. Weź kartkę i spisz wszystko, co pozytywnie kojarzy ci się z mężem. Wytnij każdą rzecz i takie małe karteczki wrzuć do małego słoika – wręcz go mężowi w dniu rocznicy! Gwarantujemy spore wzruszenie obu stron przy odczytywaniu treści karteczek.

Weź kartkę i napisz list do męża. Nie zastanawiaj się nad formą, tylko spisuj to, co dokładnie w danej chwili przyjdzie ci do głowy. Zamiast podpisu, zostaw na kartce odcisk twoich ust pomalowanych szminką. Spryskaj list tymi perfumami, które on najbardziej lubi. Włóż list do koperty i podaruj mu go przy kolacji…

3 oryginalne sposoby na niecodzienne życzenia dla męża z okazji rocznicy ślubu!

Nagraj film, na którym mówisz, za co dziękujesz mężowi i wyślij mu go mailem albo podrzuć na pen drive, którego używa – zaskoczenie i wzruszenie będzie przeogromne!

Zrób pokaz slajdów ze zdjęć wykonanych w minionym roku małżeństwa, a każde z nich podpisz choć jednym zdaniem. Na końcu wystarczy po prostu „Dziękuję, że jesteś. Kocham Cię”.

Gwarantujemy, że tak złożone życzenia doprowadzą do łez wzruszenia was oboje!

Zobacz więcej!
Jak nazywają się kolejne rocznice ślubu? Sprawdź, czy wiesz!
Jak miło i romantycznie spędzić pierwszą rocznicę ślubu?