POLECAMY

Jak spędzić pierwszą rocznicę ślubu?

Zobacz 5 propozycji, jak uczcić pierwsza rocznicę małżeństwa
Jak spędzić pierwszą rocznicę ślubu? fot. Fotolia
Pierwsza rocznica ślubu, zwana papierową to szczególne wydarzenie. Świeżo upieczeni małżonkowie doskonale pamiętają jeszcze wszystkie emocje, jakie towarzyszyły im w tym ważnym dniu, a ich uczucia najczęściej dalej się tak samo silne, jak przed ślubem. Jeśli nie wiesz, jak spędzić pierwszą rocznicę ślubu, koniecznie poznaj nasze propozycje i zainspiruj się nimi.

Kto powinien zapłacić na pierwszej randce? 

1. Romantyczna kolacja

Pierwszą rocznicę warto spędzić uroczyście, ale raczej we dwoje, niż w większym rodzinnym gronie. Umówicie się na romantyczną kolację, tak jakbyście byli na pierwszej randce. Idźcie do jakiejś uroczej restauracji. Najlepiej, jeśli będzie to przytulny lokal, z pięknymi ozdobami, świecami i wspaniałą muzyką w tle. Nie zapomnijcie o lampce dobrego wina i pysznym deserze.

4 pomysły na romantyczną kolację 

2. Wieczór filmowy

Możecie też spędzić czas w domu. Przy lampce dobrego wina i pysznościach, które sami przygotujecie, miło będzie obejrzeć romantyczny film. Jeszcze lepszym pomysłem będzie seans video z waszego ślubu. Obudzicie piękne wspomnienia.

Jaki prezent podarować z okazji rocznicy ślubu? 

3. Wycieczka 

Wprawdzie w pierwszą rocznicę ślubu mało kto wybiera się na drugą podróż poślubną, za to wiele par chętnie wyjeżdża na kilkudniową wycieczkę, aby oderwać się od codziennego pędu i spędzić kilka chwil razem tak, jak za dawnych lat. Możecie jechać do miejsca, gdzie się poznaliście lub gdzie on ci się oświadczył. Jeśli lubicie podróże, już wcześniej zarezerwujcie hotel i ustalcie plan wycieczki.

4. Aktywny wypoczynek 

Miłośnicy sportu, koniecznie powinni wybrać się na rolki, basen lub łyżwy. Jeżeli gustujecie w nieco bardziej ekstremalnych przeżyciach, pomyślcie o skoku na bungee lub ze spadochronem. Proponujemy też wyjście na kręgle, gokarty lub strzelnicę. Wspólna zabawa będzie nie tylko przyjemna, ale i zbliży was jeszcze bardziej.

Nazwy rocznic ślubu

5. Pikantne szaleństwo 

Rocznica ślubu może być też rocznicą nocy poślubnej. Pamiętaj o świecach, aromatycznych zapachach i kadzidełkach. Możesz też wybrać śliczną koszulę nocną, która spodoba się twojemu mężczyźnie.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/rok temu
My nie mieliśmy jak pojechać w podróż poślubną i na pierwszą rocznicę dopiero zaplanowaliśmy nasz wielki wyjazd, marzyły nam się Włochy i znaleźliśmy super wyjazd z novum travel, byliśmy na 10 dni, najbardziej chyba nam się spodobało w Wenecji chociaż widzieliśmy tyle pięknych miejsc i zabytków że na pewno chcielibyśmy jeszcze wrócić
/rok temu
Mój kilka razy wysyłał mi kwiaty przez pocztakwiatowa.pl Najbardziej się cieszyłam, kiedy dostawałam te kwiaty np w ciągu dnia, w pracy, kiedy się tego po prostu nie spodziewałam. Widok koleżanek z pracy, kiedy dostarczono mi prześliczny bukiet róż - bezcenny :P
/2 lata temu
kolacja to standard, ale cieszy najbardziej