Podwyższające buty ślubne dla niskich Panów Młodych

Panny Młode, które mają niskich partnerów nie muszą być skazane na płaskie buty ślubne! Na rynku dostępne już są buty podwyższające dla panów, które subtelnie dodadzą im kilku centymetrów.

Panny Młode, które mają niskich partnerów nie muszą być skazane na płaskie buty ślubne! Na rynku dostępne już są buty podwyższające dla Panów Młodych, które subtelnie dodadzą im kilku centymetrów.

Buty ślubne dla niskich Panów Młodych

Fot. Fotolia

Męskie obuwie podwyższające to nie są buty na wysokim obcasie, lecz buty z precyzyjnie zaprojektowaną wkładką podwyższającą, która jest niewidoczna dla oka i ma za zadanie nie tylko podwyższyć sylwetkę, ale też zadbać o komfort stopy Pana Młodego. Specjalna konstrukcja wkładki i całego buta pilnuje prawidłowej postawy mężczyzny oraz sprawia, że można w nich chodzić cały dzień, a potem przetańczyć całą noc.

Z podwyższonym mężczyzną każda Panna Młoda może czuć się dobrze i prezentować na zdjęciach ślubnych z wyprostowaną sylwetką, a i Pan Młody dzięki temu czuje się lepiej.

Pomysłodawcami podwyższających butów ślubnych byli trzej przyjaciele, którzy w drugiej połowie lat 90. wpadli na pomysł stworzenia obuwia, które dodawałoby mężczyznom centymetrów. Pierwsze prototypy powstawały metodą prób i błędów. Godziny dopasowywania, poprawiania i testowania na sobie były okupione początkowo bolącymi odciskami. Buty miały wyglądać jak zwyczajne. Wszystko jednak do czasu odpowiedniego wyprofilowania buta i odnalezienia właściwych materiałów składowych tak, aby buty były nie cięższe niż normalne obuwie, przy jednoczesnym zachowaniu plastyczności i komfortu chodzenia. Przyjaciele stworzyli firmę Betelli, której nazwa wywodzi się z połączenia dwóch angielskich słów: „Better Life”, czyli „Lepsze Życie”.

Zobacz:

 

W oparciu o materiały prasowe marki Betelli

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA