Panna Młoda w toczku

Panna Młoda bez welonu? Dlaczego nie? Toczki i kapelusze też wyglądają pięknie!
Panna Młoda w toczkuWelony cieszą się powodzeniem od bardzo dawna. Dla wielu kobiet to właśnie welon jest głównym elementem, który koniecznie musi mieć na sobie Panna Młoda. Prawdopodobnie welony nigdy nie przestaną być modne, gdyż jak wiadomo – gusta są różne.

Diademy od niedawna mają swoje pięć minut, ale nie do każdej fryzury i sukienki diadem pasuje, więc kobiety wpinają we włosy prawdziwe lub sztuczne kwiaty i sięgają po coraz to bardziej oryginalne dekoracje.

Toczek – czy ktokolwiek jeszcze pamięta, że kiedyś było to bardzo popularne nakrycie głowy? Na pewno pamiętają toczki nasze prababki i pewnie babcie. Ja osobiście bardzo żałuję, że dziś tak niewiele kobiet je nosi - wyglądają bowiem bardzo elegancko!

Mam dla Was jednak bardzo dobrą wiadomość – toczki powracają do łask i są coraz częściej wybierane przez Panny Młode. Jasnym jest, że nie każdy dobrze się czuje w nietypowych nakryciach głowy, ale jeśli przyszła Panna Młoda chciałaby przynajmniej w części przenieść się do innej epoki – powinna koniecznie przymierzyć toczek!Panna Młoda w toczku Być może na Niej będzie się prezentował wyjątkowo ładnie? Każda z nas ma inną urodę i wie, czy w kapeluszach Jej do twarzy - warto jednak zaryzykować, gdyż toczek to coś absolutnie odmiennego.

Nowoczesne modele ślubnych toczków są bardzo różnorodne, od minimalistycznych zaczynając, a na zdobionych piórami marabuta kończąc. Znajdziemy wśród nich toczki wykonane z kreszu, szantungu, a także z dodatkiem woalu oraz tiulu. Niektóre są zdobione perełkami, a jeszcze inne cyrkoniami – jest więc w czym wybierać.

Toczki nadają strojowi wyjątkowo eleganckiego i stylowego charakteru. Odpowiednio dobrany będzie pasował do każdej sukni – pod warunkiem, że weźmiemy pod uwagę styl jednego i drugiego. Trudno sobie bowiem wyobrazić by toczek zdobił głowę Panny Młodej ubranej w awangardową kreację ślubną. Można jednak eksperymentować, jeśli ma się dość odwagi i nie przeszkadza nam to, że wyróżniamy się w tłumie.

Panna Młoda w toczku na pewno zostanie dostrzeżona przez wszystkich i z pewnością na długo zapadnie gościom w pamięci. Zawsze to jakiś element zaskoczenia. Panna Młoda bez welonu? Niemożliwe? A jednak...

Toczki w swojej ofercie posiada Pracownia p. Izabeli Wiśniewskiej - www.modnekapelusze.pl

Karolina Małgorzata Górska
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (11)
/3 lata temu
Jaki namiar? Proszę podać
/3 lata temu
Ja polecam od lat sprawdzona młodą zdolną projektantkę Panią Levinską
/7 lat temu
ja bede miec sama woalke po prostu
POKAŻ KOMENTARZE (8)