Facetów spod tych znaków nie zaciągniesz do ołtarza!

Jesteście razem od lat, a pierścionka zaręczynowego nadal nie ma na twoim palcu? Lepiej sprawdź, czy twój partner nadaje się na męża!
Julia Kot / 3 miesiące temu

Przystojny, koniecznie wysoki, (może trochę) bogaty, z poczuciem humoru i rodzinny… Taki jest mój wymarzony typ mężczyzny! Ale jaki tak naprawdę powinien być ten na całe życie? Z odpowiedzią na to pytanie przychodzi astrologia.

Poznaj listę facetów, którzy są niechętni do małżeństwa. Oni zawsze będą zbyt dziecinni i bezgranicznie zakochani tylko w jednym - w swoim ego.

Wiesz spod jakiego znaku zodiaku jest twój mężczyzna? Sprawdź, czy znalazł się w naszym rankingu najgorszych kandydatów na męża!

TOP 5 najgorszych kandydatów na męża zaczniemy od…

Zobacz także:Kobiety spod tych znaków to najlepsze żony! Jesteś na liście?Faceci spod tych znaków to najlepsi kandydaci na męża! Czy twój jest na liście?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/2 miesiące temu
Większych bzdur nie słyszałam. Mam męża z pod znaku barana i to on zaciągnął mnie do ołtarza . Nie jest również mamisynkiem , nie leci do mamy z byle głupotą .
/3 miesiące temu
Większej bzdury nie czytałem. Pewnie to napisała jakaś skretyniała feministka a nie ktoś kto się ezoteryką zajmuje się od lat.
/3 miesiące temu
Totalna bzdura !!!!