Relacje pana Koziorożca z innymi znakami zodiaku

Relacje pana Koziorożca z innymi znakami zodiaku

Z jakimi znakami zodiaku najlepiej dogadują się panowie spod znaku Koziorożca? Z którymi będą tworzyć idealny związek, a które powinny trzymać się od tych mężczyzn z daleka?
/ 16.06.2010 16:18
Relacje pana Koziorożca z innymi znakami zodiaku

Koziorożec z Koziorożcem

Nie trzeba chyba mówić, że para ta doskonale rozumie się bez słów. W ich związku oboje realizują wcześniej wytyczone cele. Nie tracą czasu na zabawy i uczestniczenie w imprezach. Oboje zamknięci w sobie i chłodni w stosunku do otoczenia, rozkwitają dopiero w łóżku, gdzie oddają się zmysłowym zabawom. Para ze wszech miar dobrana. Pasują do siebie jak ulał. Będą żyli długo i szczęśliwie.

Pan Koziorożec z paniami spod innych znaków

Z panią spod znaku Barana

Dla statecznego, tryskającego dojrzałością pana Koziorożca, każda pani Baran będzie infantylną nastolatką, która wprowadza w jego życie tylko nieład i nieporządek.

On ceni stateczność i nawet mając lat trzydzieści zachowuje się jakby miał lat dwa razy więcej. Każdej partnerce będzie starał się przekazać swoją mądrość życiową, ale akurat pani spod znaku Barana ma mądrość życiową pana Koziorożca gdzieś głęboko. Panowie! Kombinacja obarczona tak wielkim ryzykiem rozstania, że nawet nie warto próbować.

Z panią spod Byka

Tu może być całkiem interesująco. Zmysłowość pani spod tego znaku działa na Koziorożca jak czerwona chusteczka. Mimo swego seksapilu kobieta Byk nie jest infantylną trzpiotką tak, jak pani spod znaku Barana. Takie cechy bardzo odpowiadają panu spod znaku Koziorożca. Mogą stanowić naprawdę dobraną pod każdym względem parę. Łączy ich podejście do życia, spokój, no i sypialnia, w której chłody pan Koziorożec topnieje w rękach swojej partnerki jak wiosenny śnieg. Panowie. Naprawdę warto. Małe ryzyko rozstania. A jeśli nawet się zdarzy, pozostaną wspaniałe wspomnienia.

Z panią Bliźniaczką

Bujająca w niedostępnych dla pana Koziorożca światach, pani spod znaku Bliźniąt stanowi dla niego nie lada zagadkę. Szkoda mu czasu na zgłębianie tajemniczej, podwójnej natury tej kobiety. Intuicja podpowiada, że i tak się nie uda. I pan Koziorożec ma rację. Dzieli ich wszystko. Począwszy od stosunku do życia, a skończywszy na samym życiu. On ceni konsekwencję, działa wolno, ale z namysłem. Ona wciąż chwyta się nowych pomysłów zostawiając sprawy niedokończone samym sobie, zupełnie się tym nie martwiąc bo i po co? Delikatnie mówiąc taka postawa dla pana Koziorożca jest wyrazem niedojrzałości. Za to dla niej taki facet jest nudny jak flaki z olejem. Panowie, darujcie sobie.

Zobacz także: Jakie są naprawdę zodiakalne Koziorożce

Z panią spod znaku Raka

Niestety, pan spod znaku Koziorożca nie znajdzie wspólnego języka z taką romantyczką jaką jest pani Rak. To dwa, jakże różne od siebie światy. Z jednej strony zimny, saturnowy świat Koziorożca, z drugiej księżycowy krajobraz pani Rak. Pan saturnowy za żadne skarby świata nie zrozumie chwiejnej, księżycowej, rakowej natury. Dla niego czarne to czarne, a białe to białe. Pani Rak swoim szóstym zmysłem widzi także odcienie szarości. Związek, przed którym są marne szanse.

Z Lwicą

Na pewno będzie namiętnie, ale spędzić całe życie w łóżku? Dla pana spod znaku Koziorożca oddawanie się ciągłym namiętnościom to strata czasu. Kochliwe wielce Lwice być może zwrócą na siebie uwagę, ale związek z paniami spod tego znaku jest dla Koziorożca związkiem ryzykownym. Lwice wciąż domagają się słów uznania i pochlebstw, a praktyczny pan Koziorożec zamiast prawienia komplementów, woli zarabianie pieniędzy.

Z panią spod znaku Panny

Związek obarczony małym ryzykiem rozstania. Oboje przewidywalni w swoich reakcjach. Prawie pełna zgodność temperamentów i charakterów. Panna spod znaku Panny mocno stąpa po ziemi, nie lewituje w oparach romantyzmu i uniesień. Panu bardzo to się podoba, że ma u swego boku kobietę, a nie szaloną nastolatkę. Przeszkadzać mogą panu depresyjne nastroje jego partnerki, ale jak to dobrze rozegra, wszystko rozejdzie się po kościach. Mogą żyć długo i nawet szczęśliwie.

Z panią spod znaku Wagi

Niestety, dla Koziorożca przedstawicielki płci przeciwnej spod znaku Wagi są zbyt chwiejne emocjonalnie, aby zwrócić na nie uwagę. Może tylko przelotne spojrzenie...nic ponad to. Koziorożcom, które wszystko badają za pomocą rozumu naprawdę trudno pojąć niezdecydowanie i wagową chwiejność. Do szału go będzie doprowadzała jej niemożność. Zacznie ją krytykować, a Waga jak wiadomo nie znosi krytyki. Wpadnie w kolejną depresję i na tym się skończy. Panowie, nie warto zawracać sobie głowy.

Z panią spod znaku Skorpiona

Spotkanie tych dwojga, to spotkanie dwóch chodzących pragmatyczności. Pasują do siebie temperamentem i charakterem. Gdy popracują mogą nawet porozumiewać się bez słów. Nie potrafią i nie lubią bujać w obłokach. Dla nich liczy się tu i teraz. Mocno zakorzenieni na ziemi mają sobie wiele do powiedzenia. Także w sypialni pani spod znaku Skorpiona sprawi, że stopnieje gdzieś saturnowy lód pana Koziorożca. Warto spróbować. Jeśli pan Koziorożec przeżyje kąśliwość ze strony swej partnerki, może się udać.

Z panią Strzelec

Związek o podwyższonym ryzyku rozstania. Pani Strzelec to szalona kobieta. Lubi ryzyko i mężczyzn. Zabawy do białego rana raczej nie są w guście pana Koziorożca. On lubi być na pierwszym miejscu, a nie na którymś z kolei. Pani Strzelec nie grzeszy wiernością, a sprawy seksu traktuje bardzo otwarcie. Tak jakby żyła jeszcze w cudownych latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku. Dla niej życie to jedna wielka przygoda, dla niego ciężka wyczerpująca praca. Nie uda się. Kompletna niezgodność temperamentów i charakterów. Nawet nie warto próbować.

Zobacz także: Wszystko o Koziorożcach

Z panią spod znaku Wodnika

Pani spod tego znaku kieruje się w swoim życiu dewizą: wolność i niezależność. Ma tysiące pomysłów na minutę, często staje się budowniczym kolejnego zamku z piasku. Panie pociąga wszystko to co nowe, także nowi mężczyźni. Na pewno nie ma predyspozycji do siedzenia w czterech ścianach i odgrywanie roli kurki domowego ogniska. Panu spod znaku Koziorożca trudno będzie zaakceptować jej własne życie. Reasumując: romantyzm kontra pragmatyzm. Najpewniej nigdy tego nie zrobi, więc szkoda zachodu na wiązanie się z tak szaloną kobietą.

Z panią spod znaku Ryb

Trudna do zrozumienia kobieta spod znaku Ryb będzie w początkowej fazie znajomości zagadką do rozwiązania dla Koziorożca. Później da sobie spokój z układaniem tej łamigłówki. Tym bardziej, że ona dla niego jest za delikatna, eteryczna kobieta z krainy marzeń. Po co tracić czas, skoro w życiu są ważniejsze sprawy. Związek o podwyższonym ryzyku, praktycznie bez szans.