Relacje pani Koziorożec z innymi znakami zodiaku

Relacje pani Koziorożec z innymi znakami zodiaku

Z jakimi znakami zodiaku najlepiej dogadują się panie spod znaku Koziorożca? Z którymi będą tworzyć idealny związek, a które powinny trzymać się od tych kobiet z daleka?
/ 16.06.2010 15:53
Relacje pani Koziorożec z innymi znakami zodiaku

Koziorożec z Koziorożcem

Nie trzeba chyba mówić, że para ta doskonale rozumie się bez słów. W ich związku oboje realizują wcześniej wytyczone cele. Nie tracą czasu na zabawy i uczestniczenie w imprezach. Oboje zamknięci w sobie i chłodni w stosunku do otoczenia, rozkwitają dopiero w łóżku, gdzie oddają się zmysłowym zabawom. Para ze wszech miar dobrana. Pasują do siebie jak ulał. Będą żyli długo i szczęśliwie.

Pani Koziorożec z panami spod innych znaków

Z panem spod znaku Barana

Niestety, z tego związku nie wyniknie nic dobrego. Pan spod znaku Barana najpierw działa, a później myśli nad sensem owego działania. Cechuje go impulsywność, a w swoim baranim życiu kieruje się emocjami i myślenie analityczne jest raczej obce jego naturze. Dla pani spod znaku Koziorożca, która co chwilę coś analizuje, takie emocjonalne spostrzeganie rzeczywistości jest zupełnie nie zrozumiałe. Od swego partnera oczekuje stateczności i dojrzałości, a tego niestety pan Baran nie jest w stanie jej zapewnić. Można sobie darować.

Z panem Bykiem

To może być wzorcowy związek. Pan spod znaku Byka posiada cechy, które odpowiadają pani Koziorożec. Jest stały w uczuciach, nie ulega potrzebom chwili – tak jak pan spod znaku Barana i co najważniejsze ceni stałość. Pani Koziorożec potrzebuje mężczyzny dojrzałego, który byłby jej wsparciem. Jemu z kolei podoba się jej rzeczowość, racjonalność i kobiecość jaką wokół siebie roztacza. Także w sypialni pasują do siebie idealnie. Jednym słowem całkowita zgodność temperamentów i potrzeb. Warto.

Z panem spod znaku Bliźniąt

Podwójna natura pana spod znaku Bliźniąt będzie stanowiła przeszkodę prawie nie do pokonania. Konflikty będą wybuchały na wielu płaszczyznach. Pani Koziorożec nigdy nie zrozumie, że pieniądze dla Bliźniaka, są po to, żeby je wydawać, a nie oszczędzać. On z kolei nie pojmie jej sknerstwa. Rzecz następna dotyczy stałości uczuć. Raz zakochana pani Koziorożec wierna jest swojemu partnerowi aż do grobowej deski i skoki na bok zupełnie nie wchodzą w rachubę. Pan Bliźniak z kolei lubi flirtować i poznawać nowe kobiety. Ten układ nie przetrwa próby czasu.

Z Rakiem

Romantycznie księżycowy pan spod znaku Raka nie jest raczej odpowiednim partnerem dla rzeczowej pani spod znaku Koziorożca. Ta saturnowa kobieta potrzebuje mężczyzny silnego, mężczyzny, który wie czego chce od życia. Niestety z całym szacunkiem do Raków, ale mężczyźni spod tego znaku za często - jak na panią spod znaku Koziorożca - oddają się marzeniom i bujaniem w obłokach. Pani Koziorożec ciężko też znosi nastroje melancholii w jaką wpada pan spod znaku księżyca. Interesująco może być tylko w łóżku, ale co dalej? Można sobie darować.

Zobacz także: Jakie są naprawdę zodiakalne Koziorożce

Z panem spod znaku Lwa

Kombinacja obarczona wielkim ryzykiem. Pani spod znaku Koziorożca naprawdę szkoda czasu na podziwianie męskiej i drapieżnej natury jej partnera spod znaku Lwa. Jej zdaniem mężczyzna, który ciągle szuka potwierdzenie własnej wartości w jej oczach nie zasługuje na miano mężczyzny. Jemu z kolei będzie przeszkadzał jej chłód i opanowanie. Pan Lew nie rozumie, że taka już natura pani Koziorożec. Mają szansę tylko wtedy, gdy pan Lew będzie posiadaczem złotej karty kredytowej. Wówczas pani spod znaku Koziorożca w zamian za bezpieczeństwo materialne gotowa jest na kompletowanie Lwa. Związek tylko w ostateczności.

Z Panną

Z tej pary mieszczaństwo aż będzie się wylewało. Oboje nudni, aż do bólu prawomyślni. Tę parę łączy wspólny strach przed nieprzewidywalną przyszłością. Nie lubią niespodzianek, cenią stabilizację materialną i dostatnie życie, więc będą wszystko robić, aby ich związek przetrwał burze i napory. Tych ostatnich nie będzie za wiele, bo takie to już charaktery. Być może dla niektórych w tym związku flaki z olejem będą się aż wylewały, ale o gustach się nie dyskutuje.

Z panem spod znaku Wagi

Mężczyzna spod tego znaku stanowi przeciwieństwo pani Koziorożec. Z gwiazd wynika, że panie spod tego znaku w kwestii romantycznych uniesień są raczej powściągliwe i pozbawione krzty romantyzmu. Dla czułego i delikatnego pana spod znaku Wagi taka konfrontacja może skończyć się tragicznie. Tym bardzie, że Wagi nie lubią się kłócić i chętnie oddają pole. Dla Pani Koziorożec to zdecydowanie za spokojny mężczyzna. Można sobie darować.

Z panem Skorpionem

Może się udać. Oboje są z natury konserwatystami, których bardziej obchodzi to co się dzieje tu i teraz. Nie emocjonują się nowościami, nie pasjonują ich zjawiska paranormalne. Duet, który jeśli się spotka będzie emanował spokojem i opanowaniem. Może dla otoczenia będą zbyt chłodni, ale dla siebie będą wspaniałym uzupełnieniem i opinia innych zupełnie ich nie będzie obchodziła. W sypialni zmysłowi i namiętni bez słów będą odgadywać własne potrzeby. Ta kombinacja ma szanse na przetrwanie pod warunkiem, że pani spod znaku Koziorożca oswoi czasowe wybuchy skorpioniej jadowitości.

Zobacz także: Wszystko o Koziorożcach

Ze Strzelcem

Pan Strzelec z samej natury jest mężczyzną poligamicznym, więc już na starcie do związku z panią Koziorożec to go dyskwalifikuje. Tym bardziej, że ekstrawertyczna natura pana spod tego znaku ni jak nie pasuje do zamkniętej w sobie pani Koziorożec. Ona potrzebuje mężczyzny wyciszonego, mężczyzny który zanim coś zrobi pomyśli. Strzelec niestety nie pasuje do jej oczekiwań. Panowie są bardzo kochliwi i może się zdarzyć i tak, że spotykając na swojej drodze życiowej panią Koziorożec zapałają do niej głębokim uczuciem, ale panie powinny wiedzieć, że w związku ze Strzelcem to one będą nosiły kule. Nie warto nawet próbować.

Z panem spod znaku Wodnika

Znakiem Wodnika opiekuje się planeta Koziorożca – Saturn. U boku tego mężczyzny pani spod znaku Koziorożca znajdzie wreszcie to czego szukała. W tym związku będzie jej odpowiadała jego wyzwolona natura. To mężczyzna, który patrzy na całość, a nie na szczegóły. Pan Wodnik ceni niezwykle w swoich partnerkach gotowość do rozmów, a taką gotowość pani Koziorożec wykazuje zawsze. W sypialni więc, zamiast oddawać się igraszkom miłosnym będą prowadzić długie dysputy o świecie. Kto co lubi, ale warto. Mogą żyć długo i szczęśliwie.

Z panem spod znaku Ryb

W tym związku to pani spod znaku Koziorożca będzie mężczyzną. Nie na długo. Nie pasują do siebie charakterami i temperamentem. Pan spod znaku Ryb wciąż buja w niedostępnych dla swojej partnerki rejonach wyimaginowego świata. Fakt, że Ryby mogą być wspaniałymi partnerami, ale tylko wówczas gdy po raz kolejny nie zbawiają świata. Chłodna saturnowa pani Koziorożec nie potrzebuje w swoim życiu takiego mężczyzny.