Kobiety spod tych znaków to najlepsze żony! Jesteś na liście?

Astrologia daje odpowiedź na pytanie, które nurtuje mężczyzn od wieków. Dowiedz się, które znaki zodiaku to najlepsze kandydatki na żonę!
/ 6 miesięcy temu

Jaka powinna być żona idealna? Odpowiedzi na to pytanie każdy mężczyzna powinien udzielić sobie sam. Jeden poszukuje kobiety, która będzie partnerem w zdobywaniu świata, a inny - ciepłej opiekunki domowego ogniska. Niektóre cechy żony idealnej pokrywają się w obu przypadkach. Poznaj listę doskonałych kandydatek na żony według horoskopu!

Ranking żon według znaków zodiaku

Kobietę spod jakiego znaku zodiaku najlepiej wybrać na żonę? Pytanie oczywiście należy potraktować z przymrużeniem oka. Jednak nie jest tajemnicą, że wielu mężczyzn czyta horoskopy, traktując je jako pewną sugestię. Które znaki zodiaku charakteryzują się cechami pożądanymi u żony idealnej?

Jak sprawdzić znak zodiaku po dacie urodzin?

TOP 5 najlepszych kandydatek na żony otwiera...

Zobacz na kolejnych stronach, jakie znaki zodiaku znalazły się na liście!

Przeczytaj:
Wiadomo, jakie pary najczęściej się rozwodzą. Zaskakujące doniesienia naukowców
Taka różnica wieku gwarantuje udany związek! Są najnowsze wyniki badań

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (16)
/przedwczoraj
Waga!!!! To ja!!!
/2 miesiące temu
Rak na 2 miejscu to jakiś żart. To fatalne matki i ojcowie. Nie przejmują się problemami swoich dzieci, nie wspierają rozwoju bo i nie potrafią przez żywioł. Czerpią przyjemność z znęcania się psychicznego nad otoczeniem, wieczne ofiary losu. Wieczne nieodpowiedzialne i niedojrzałe duchem osoby.
/3 miesiące temu
Matka jest rakiem. Aż się cieszę że się wyprowadziłem mając 12 lat od tego potwora
POKAŻ KOMENTARZE (13)