Randka z zodiakiem – Skorpion

Pewien Skorpion zamieszał Ci w głowie. Teraz zachodzisz w głowę, jak będzie wyglądała Wasza pierwsza randka. Przeczytaj randkę z zodiakiem – tu znajdziesz z pewnością kilka wskazówek.
Randka z zodiakiem – Skorpion fot. Fotolia

Skorpiony to osoby, które pozostają tajemnicą, nawet jeśli zna się je przez całe życie. Nie są zbytnio wylewne. Z jednej strony namiętne, a z drugiej skryte. Skorpiony to osoby bardzo ambitne. Liczy się dla nich także wysoki poziom życia. Dążą do luksusu i bogactwa. W towarzystwie grają pierwsze skrzypce. Nie znoszą chwil, gdy pozostają niezauważone. Jak tylko mają okazje rzucają anegdotkami i żartami, które skupiają uwagę obecnych na ich osobie. W życiu zawodowym są niezastąpionymi fachowcami, mistrzami w swojej dziedzinie.

Dzięki ambicji, konsekwencji i zaangażowaniu są w stanie osiągnąć prawie wszystko. Niestety często odbija się to na ich życiu osobistym, które schodzi w takich chwilach na margines. Nie można więc powiedzieć, że Skorpiony to idealni ojcowie, matki, żony czy mężowie. W ich życiu na pierwszym miejscu stoją bowiem zawsze przede wszystkim oni sami. Wiążąc się z nimi trzeba zdawać sobie z tego sprawę.

Zabierając Cię na randkę, z pewnością będzie chciał Cię oczarować. Romantyczna kolacja przy świecach, spacer w świetle gwiazd. Kwiaty. Drogi podarunek. Pokaż mu się więc z najlepszej strony. Piękna sukienka, elegancki garnitur, zniewalający zapach perfum. Osoby spod tego znaku lubią zdobywać. Nie bądź więc zbytnio wylewny. Unikaj odpowiadania na pytania dotyczące swoje życia. Sprawiaj wrażenie niedostępnej, by tym bardziej podgrzać pałający w nim ogień.

Wasz rozmowa będzie dotyczyła wszystkiego i niczego zarazem. Nie musisz się zbytnio starać. Pozwól jemu grać, opowiadać i Tobie nadskakiwać. Zaborczy Skorpion z pewnością będzie chciał mieć Ciebie tylko dla siebie. Pewnie prędzej czy później zaproponuje Ci chwilę sam na sam, z dala od ludzi. Może spacer nad Wisłą. Pójdź z nim, ale pozostań niedostępna.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/rok temu
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fcards - POlecam tą aplikację, uważam że to świetny wybór.
/rok temu
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fcards - Uważam, że ta aplikacja będzie dobrym wyborem. Działająca na zasadzie flirtu towarzyskiego, pomoże ci w zdobyciu partnera.
/rok temu
FlirtCards to aplikacja oparta na zasadach gry Flirt Towarzyski. Jest to połączanie aplikacji społecznościowej, randkowej i karcianej w której wyszukuję się osoby za pomocą geolokalizacji oraz wysyła się karty z gotowymi tekstami. Po wymianie odpowiedniej liczby kart można z drugą osobą porozmawiać. Dzięki kartom można w prosty sposób rozpocząć rozmowę czy flirt. W aplikacji znajdują się zakładki: flirtuj- wyszukiwanie osób według odległości perfekcyjny strzał- losowe dobieranie osób też z danego okręgu karty- możliwość dobierania nieograniczonej ilość kart z tekstami karty z zadaniami- są karty z zadaniami tekstowymi, nagraniami, dźwiękowymi. Za wykonywanie zadań można kupić lepsze karty w sklepie sklep- tutaj kupuje się lepsze karty.
POKAŻ KOMENTARZE (2)