Co powinna zawierać najlepsza pomadka ochronna na zimę?

Jaki styl pasuje do osób spod znaku Skorpiona?

Skorpiony są dynamiczne, pewne siebie i ambitne. Kochają błysk fleszy i światła reflektorów. Starają się zawsze być na pierwszym planie. Podobnie jak Lwy kochają przyjęcia i zabawy z przyjaciółmi. Jednak z przeciwieństwie do nich dopuszczają także myśl, że ktoś inny może być równie ważny, jak one.
/ 22.03.2011 12:06
Co powinna zawierać najlepsza pomadka ochronna na zimę?

Skorpiony chcą błyszczeć dla samych siebie, tj. że najważniejsze dla nich jest to, by czuć się dobrze we własnej skórze i stroju. Dlatego wybierając kreacje powinny zwracać szczególną uwagę na komfort, oryginalność i elegancję. 

Zobacz także: Jaki makijaż dla pani spod znaku Skorpiona?

Doskonałym wzorem dla Skorpiona będzie Catherina Zeta-Jones oraz Robert Pattinson. Doskonale potrafią oni połączyć w swych strojach wszystkie wymienione wcześniej elementy.

Panowie niech postawią na luz przemieszany z elegancją. Proste spodnie albo rurki, marynarka (albo skórzana kurtka), T-shirty albo koszule. Kolory dowolne, choć najlepsze będą z pewnością: czerń, granat oraz szary. 

Zobacz także: Jakie są naprawdę zodiakalne Skorpiony?

Panie nie powinny bać się krótkich sukienek. Ładnie wam będzie w spódnicach hiszpańskich albo cygańskich, które podkreślą waszą kobiecość i seksapil. Postawcie na bluzki z dość dużym dekoltem albo na tuniki. Buty – obowiązkowo szpilki.

Jeżeli zaś chodzi o dodatki, to ważne, by nie było ich za dużo – nie mają was przyćmiewać, ale dodawać wam uroku i pewności siebie. Dlatego zawsze stawiajcie na jeden główny element, np. kolczyki.