Jakimi partnerami są osoby spod znaku Panny?

Jakimi partnerami są osoby spod znaku Panny?

Pani spod znaku Panny to twardy orzech do zgryzienia. Dosłownie i w przenośni. Nie jest to kobieta, którą da się łatwo uwieść. Jej w ogóle nie można uwieść, bo to ona wybiera mężczyznę, z którym ma spędzić resztę życia. Mężczyzna spod znaku Panny przykłada wielką rolę do swojego wyglądu. Jeśli może, garnitur ma od najlepszego krawca w mieście. Wyróżnia się dobrym gustem i smakiem.
/ 11.04.2011 08:22
Jakimi partnerami są osoby spod znaku Panny?

Kobieta

Pani spod znaku Panny nie przejawia potrzeby wikłania się w romanse i poznawania poszczególnych przedstawicieli rodzaju męskiego. W miłości tak jak w życiu, wybiera prostotę i przejrzystość. Gdy strzela celuje zazwyczaj w dziesiątkę. Czasami pudłuje, ale to ryzyko ma skalkulowane. A propos prostoty. 

Zobacz także: Sex horoskop

Mężczyzna, który chce zaimponować Pannie i zaprosi ją na kolację do drogiej restauracji powinien się liczyć z tym, że zaproszona zrobi mu wyrzuty na temat marnotrawienia przez niego pieniędzy. Każda inna kobieta była by zachwycona, tylko nie Panna. Pan zaimponuje jej oszczędnością. Proszę nie mylić ze skąpstwem. Panna, która wzięła mężczyznę na celownik, poddaje go szeregom testów i sprawdzianów. Działania te mają na celu sprawdzenie odporności partnera na sytuacje stresowe. Trzeba przyznać, że robi to w sposób bardzo subtelny. Gdy mężczyzna nie ucieknie od niej zrażony jej pedantyzmem i skrupulatnością, to znaczy, że przeszedł pierwszy etap. Oczywiście na tym się nie kończy. Panna nawet gdy się zwiąże supłem małżeńskim, co jakiś czas testuje swego partnera.

Mężczyzna

Mężczyzna spod znaku Panny nie ubiera się modnie dlatego, żeby zrobić wrażenie na płci przeciwnej. Robi to wyłącznie dla siebie, gdyż dobrze ubrany lepiej się czuje. Dobre wrażenie jakie sprawia jest tylko odpryskiem. Ten opanowany i chłodny mężczyzna może podobać się kobietom. Nienaganne maniery, dobre wychowanie, pewność siebie to wszystko sprawia, że to kobiety zazwyczaj nieśmiało robią pierwszy krok. Nie każda jednak ma szansę na postawienie drugiego. 

Zobacz także: Korzystne i niekorzystne dni tygodnia

Mężczyzna spod znaku Panny należy do mężczyzn wybrednych. Nie działa na niego powalająca na kolana innych „Dziewczyna Roku” z plakatu magazynu dla dorosłych panów. Bardziej ceni w kobiecie błyskotliwość i inteligencję. I na to właśnie można poderwać pana spod znaku Panny, a nie na długie nogi i uśmiech z reklamy pasty do zębów. Niektóre panie mogą się niekiedy poczuć nieco rozczarowane miłosnym temperamentem pana Panny.

Daleko mu do buchającego dziką żądzą Skorpiona, czy nawet namiętnie szybkiego pana Barana. W łóżku chłodny, tak jak w życiu. Zazwyczaj nie wykazuje inicjatywy i spokojnie czeka na rozwój wypadków. Nie przepada za grami słownymi, czy miłosną gimnastyką. Woli tradycyjne i sprawdzone formy igraszek miłosnych.

Panie powinny uzbroić się w cierpliwość. Zanim pan dobiegnie do mety musi upłynąć naprawdę sporo czasu.

Źródło: PRINTEX