Jakim ojcem jest mężczyzna spod znaku Panny?

Jakim ojcem jest mężczyzna spod znaku Panny?

Jesteś pedantem, uwielbiasz czystość i porządek. Twoja obowiązkowa natura karze ci utrzymywać ci wszystko w porządku, lubisz gdy wszystko znajduje się pod kontrolą. Wymagasz od siebie bardzo dużo, ale tego samego oczekujesz również od najbliższych.
/ 23.03.2011 12:29
Jakim ojcem jest mężczyzna spod znaku Panny?

Swoje dzieci traktujesz czasami jak małych żołnierzy, którzy przyszli do ciebie na krótkie przeszkolenie. Może jednak spuścisz czasami z tonu i spróbujesz wreszcie dostrzec w tych małych ludziach swoje potomstwo, a nie kaprali czy szeregowców.

Zobacz także: Relacje pana spod znaku Panny z innymi znakami zodiaku

Prawdą jest, że dzieci potrzebują dyscypliny, ale to nie znaczy, że wychowywanie ich ma się ograniczać jedynie do musztry i kar. Każdy dobry rodzic wie, że dziecko potrzebuje przede wszystkim miłości i opieki, bez której nie jest w stanie prawidłowo funkcjonować w społeczeństwie. Chyba nie chcesz, żeby twoje dziecko weszło w świat bez twojego wsparcia.

Zobacz także: Jak kochają Panny?

Młody człowiek, który nie czuje się kochany w żadnym razie nie będzie silny i twardy w przyszłości. Więc zastanów się dobrze, czy aby na pewno dobrze zabrałeś się do wychowywania swojego potomstwa…