Pierwszy miesiąc życia dziecka to z pewnością wielki stres dla każdej mamy!

Jakimi matkami są kobiety spod znaku Raka?

To, że wydajesz się delikatna, wcale nie znaczy, że można ci w kaszę dmuchać. To prawda, że kochasz dzieci i jesteś w stanie zrobić dla nich wszystko, ale są granice tej miłości.
/ 15.03.2011 09:52
Pierwszy miesiąc życia dziecka to z pewnością wielki stres dla każdej mamy!

Twoje pociechy wiedzą, że wasz układ jest prosty – jesteś dla nich dobra i miła, jeżeli one są wobec ciebie szczere i uczciwe. Bo ty najbardziej na świecie nie lubisz kłamców. A żadne kłamstwo ci nie ujdzie. Jeżeli twoje dziecko raz cię zawiedzie, trudno mu będzie później odzyskać w pełni twoje zaufanie, a przede wszystkim uczucie. Niestety, ale taka już jesteś… jest to pewnego rodzaju twoja tarcza ochronna przed ciosami z zewnątrz. Jednak, ponieważ wszyscy wiedzą jakie zasady rządzą w domu, prościej jest przestrzegać ich. Bo poza tą jedną rzeczą, starasz się być najlepszą matką pod słońcem. 

Zobacz także: Relacje pani Rak z innymi znakami zodiaku

Opiekujesz się swoimi pociechami, ale też dajesz im możliwość bycia samodzielnym i niezależnym. Motywujesz je do działania, pomagasz w trudnych chwilach, namawiasz do spontanicznego działania. Uwielbiasz spędzać z nimi czas, tak samo jak one z tobą. Robicie wtedy różne szalone rzeczy. A to wypad nad jezioro, który postanowiliście z samego rana, a to zapisanie się na jazdę konną. 

Zobacz także: Jak kochają Raki?

Uwielbiasz wolność, więc nie odbierasz jej także swoim dzieciom. Wychodzisz z założenia, że każdy potrzebuje chwili dla siebie. One z pewnością na brak wolności nie narzekają.