Relacje pana spod znaku Panny z innymi znakami zodiaku

Relacje pana spod znaku Panny z innymi znakami zodiaku

Z jakimi znakami zodiaku najlepiej dogadują się panowie spod znaku Panny? Z którymi będą tworzyć idealny związek, a które powinny trzymać się od tych mężczyzn z daleka?
/ 21.06.2010 13:12
Relacje pana spod znaku Panny z innymi znakami zodiaku

Panna z Panną

Trzeba przyznać szczerze, że to jedna z najbardziej zgodnych kombinacji wśród znaków zodiaku. Łączy ich wszystko. Podobny temperament, podobne poglądy na życie, wszystko podobne. Ich pedantyzm, skrupulatność i dbałość o szczegóły przynoszą nieoczekiwane rezultaty. To związek, w którym brakuje burz namiętności, kłótni i potłuczonych talerzy. Oczywiście, że istnieje dosyć duże niebezpieczeństwo, że po pewnym czasie znudzą się sobą nawzajem. Pomoże wspólne uprawianie sportów ekstremalnych. Mogą żyć długo i szczęśliwie. Nie ma się nad czym zastanawiać.

On z kobietami spod innych znaków

Z panią spod znaku Barana

Dumna pani Baran z wojennej strefy Marsa, związując się z jakimkolwiek mężczyzną lubi sprawować nad nim kontrolę. Co, gdzie, z kim i jak. Jednak ustalając zasady i wymagając posłuszeństwa sama się do nich nie stosuje. Dla Panny zasady są po to, aby je przestrzegać i ten kto się do nich nie stosuje podlega surowej karze.

Pani spod znaku Barana, jako, że jest kobietą ciekawą świata, chciałaby o swoim mężczyźnie wiedzieć jak najwięcej. Dla opanowanego na co dzień pana spod znaku Panny tego będzie już za wiele. On ma swój świat i jeśli będzie miał na to ochotę, zaprosi tam kogo tylko zechce. Nieupoważnionym wstęp surowo wzbroniony.

Oczywiście pozbawiona dyplomatycznego taktu pani Baran poczuje się urażona takim brakiem zaufania. Kolejna awantura wywołana przez tą rogatą duszę skończy się spakowaniem walizek przez Pannę. I tyle go będzie widać. Gwiazdy mówią zdecydowane nie dla tej kombinacji.

Zobacz także: Jakie są naprawdę zodiakalne Panny

Z panią Byk

W starciu z panią Byk, na tej arenie miłości, flegmatyczny torreador Panna nie ma żadnych szans. Ona ekspansywna, nastawiona na branie – świadoma własnej wartości kobieta tajfun. On chłodny, nie ma w zwyczaju uzewnętrzniać swoich emocji i dzielić się najskrytszymi myślami nawet z najbliższymi. Nie ma się co oszukiwać. W tym związku on nie spełni jej oczekiwań, a ona jego. Ewentualnie ich ścieżki mogłyby się przeciąć w sypialni, ale też nie na długo. Panna ucieknie szybko z łóżka pani Byk przerażony jej wybuchami gejzeru dzikiej namiętności. Dla ceniącego spokój pana spod znaku Panny, pani Byk jest uosobieniem rozwiązłej i wyuzdanej seksualności.

Z panią spod znaku Bliźniąt

Mężczyzna Panna, któremu drugie imię brzmi Perfekcjonista, długo nie wytrzyma z panią o dwóch twarzach. Ekspresyjna Bliźniaczka z jednej strony będzie wciąż domagała się dowodów miłości, po czym wychodziła na kolejne przyjęcie, gdzie będzie miała okazję poznać kolejnych fascynujących ludzi – w większości oczywiście płci męskiej. Nic z tego nie będzie. Ją za bardzo ciągnie do świata, nie usiedzi zbyt długo na miejscu. On będzie trochę tęsknił, aż wreszcie po którejś nieprzespanej nocy, zmieni zamki w drzwiach, i tak się skończy ten nie rokujący już od samego początku nadziei związek. A trzeba było próbować?

Z panią Rak

Gwiazdy mówią po raz kolejny zdecydowanie nie. On i ona niestety nie znajdą wspólnego języka w rozmowach z sobą. Wciąż się będą gdzieś się mijać po drodze. Nie do ugryzienia. On racjonalista, ona romantyczka. On chłodny jak jesienne powietrze, ona ciepła misia, on pedantyczny, ona trochę urokliwie roztrzepana. On przychodzi punktualnie, ona spóźnia się kwadrans i nie ma pojęcia dlaczego on się gniewa. Czy taka kombinacja ma szansę na przetrwanie? Oczywiście, że nie ma, więc nie ma co sobie głowy zawracać. Panowie darujcie.

Z panią spod znaku Lwa

Gwiazdy, gdy patrzą na tą kombinację, lekko się krzywią. W pani Lew wciąż szaleją wichry hormonalnej burzy. Dla spokojnego pana spod znaku Panny ciągłe przebywanie w epicentrum tak wielkiej namiętności grozi rozstrojem nerwowym. Tym bardziej, że ona, jakby nie było, uważa się za królową. Panna niestety nie jest zwolennikiem monarchii i optuje za demokracją. Trzeba dodać, że za demokracją, gdzie panuje ład, porządek i spokój. Dla niego życie jakie prowadzi ta drapieżna kotka jest po prostu za szalone. Nawet w sypialni nie dojdą do porozumienia. Przy takiej kobiecie, Panna najchętniej ucieka gdzie pieprz rośnie. I bardzo dobrze. Związek bez większych szans.

Z panią Wagą

Zmysłowa pani spod znaku Wagi najlepiej się czuje wtedy, gdy mężczyzna codziennie szepce jej na uszko różne komplementy. I jeszcze żeby było długo. Dla powściągliwego w uczuciach Panny jest to po prostu stratą czasu. Jemu wystarcza raz na tydzień, bo taki ma charakter. Nie pasują do siebie i basta. Ta kobieta jest po prostu dla statecznego Panny za rewolucyjna i za anarchistyczna. I zdecydowanie za namiętna. Oczywiście mogą być dobrymi przyjaciółmi, ale żeby się wiązać na stałe? Gwiazdy mówią zdecydowane nie.

Z panią spod znaku Skorpiona

Naprawdę szkoda czasu i zachodu. Rzeczywiście tak jest, że pani Skorpion podoba się prawie każdemu mężczyźnie ze znaków zodiaku. Emanuje jadowitą seksualnością i swym wewnętrznym światłem, do którego mężczyźni lecą jak ćmy do ognia. Albo pszczoły do miodu – tylko tutaj miód zamiast właściwości leczniczych ma właściwości trujące. Oczywiście część lecących ciem i pszczółek spala się pod drodze. I do tego szacownego grona zaliczają się także panowie spod znaku Panny. No chyba, że pan jest miłośnikiem ekstremalnych sportów. Wtedy może się wiązać. Na własną odpowiedzialność.

Z panią Strzelec

Pani Strzelec to tu strzeli to tam strzeli. Zawsze kogoś ustrzeli. A jeśli już ustrzeli pana spod znaku Panny będzie bieda. Bieda dla niego oczywiście, bo pani Strzelec ma już tak określony charakter, że raczej się nie przejmuje. Nikim i niczym. Dla siedzącego przed kominkiem, w ciepłych kopciuszkach i schematycznego pana Panny spotkanie z tak nieszablonową kobietą będzie niewątpliwie zamachem stanu. Długo ze sobą nie wytrzymają. To znaczy on długo nie wytrzyma z taką kobietą.
Łączy ich tylko jedno. Oboje uwielbiają pracować i najczęściej ze wszystkich znaków zodiaków zostają pracoholikami. Jeśli ich kontakty ograniczyć wyłącznie do biura może być cudownie. Ale w życiu naprawdę można sobie darować.

Zobacz także: Sex horoskop

Z panią spod znaku Koziorożca

Tej parze gwiazdy ochoczą przytakują. Chłodna i pełna rezerwy pani spod znaku Koziorożca jak ulał będzie pasowała do zdystansowanego i stabilnego pana spod znaku Panny. Tym bardziej, że pani Koziorożec w codziennych kontaktach przyjmuje postawę obronną w związku z czym cierpi na chroniczny deficyt uczuć. Chętnie zatem odwzajemni zainteresowanie, a później zaloty Panny. Co z tego, że związek tych dwojga dla postronnych będzie wydawał się nudny i bezbarwny? Ważne, że dla nich będzie szczęśliwy. Panowie do dzieła. Warto.

Z panią spod znaku Wodnika

Z tą marzycielką pan spod znaku Panny daleko nie zajdzie. Dzielą ich zupełnie odmienne charaktery. Oboje poruszają się na różnych płaszczyznach. On lepiej się czuje w swoim uporządkowanym świecie, gdzie każdy przedmiot i każda rzecz ma z góry ustalone miejsce.

Ona najbardziej na świecie lubi studiować różne natury ludzkie, a w szczególności natury męskie. A, że przeważnie pani Wodnik posiada niemałe atuty natury cielesnej tym łatwiej jest jej studiować przedmiot badań. Oczywiście Panna postawiona w takiej sytuacji reaguje co zrozumiałe zazdrością. Lepiej by było, gdyby para ta spotykała się wyłącznie na stopie koleżeńskiej. Można darować.

Z panią spod znaku Ryb

Z jednej strony uporządkowanie i pedantyzm, z drugiej życie bez ograniczeń i zasad. Czy taki związek może się udać? Oczywiście, że nie. Pani spod znaku Ryb nie lubi jak wszystko poukładane jest na swoim miejscu, uwielbia za to radosny malutki bałaganik. To oczywiście dla ceniącego schludność i punktualność pana spod znaku Panny za wiele. Jego może też denerwować niestałość psychiczna pani Ryby. Kobiety spod tego znaku za bardzo po prostu ulegają emocjom. Jego niezbyt rozwinięta intuicja będzie podpowiadała mu: od tej kobiety trzymaj się z daleka. W tym wypadku intuicji należy posłuchać. Jak najdalej.